Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plynatost po proteinu.
Dobrý den pane Vacek. Vím, že to asi není zrovna úplně vhodné se bavit o tomhle problému, ale já už nevím jak dál. Už více než čtrnáct dní používám proteiňáky Extrifit High 80 s příchutí oříšek a pistácie a Palatinox. A vždy tak po půl hodině užití těchto proteiňáků a té palatinózy nastane u mě až několikahodinová hnilobná plynatost. Nevíte, kde by mohl být problém? Mamce jsem udělal do skleničky taky proteiňák High 80, a tá žádné problémy s plynatostí vůbec neměla. nevíte tedy, kde by mohl být problém? Já už jsem z toho zoufalý.
Odpovědět
Dobrý den,

možná vaše tělo potřebuje vyšší zpracování proteinu- od CFM výš. Nebo nemáte ještě zpracované jídlo, proteiny z minulého chodu, možná vám nesedí Palatinox, nepíšete, jestli to dělá po samotném proteinu. Atd.. Těch příčin může být víc. A vůbec není špatný nápad dát jednodenní detox. Svaly vám nespadnou, nebojte se. Zato se vyčistí střeva od přebytků bílkoviny a bude se lépe trávit.
Odpovědět
A myslíte si pane Vacek, že to mohlo být tím, že proteiňák High 80 z jedné odměrky jsem ředil pouze sto mililitry vody. Teď jsem dal jednu dávku do tříset mililitrů vody, a zdá se, že plynatost zmizela. je tedy možné, že to mohlo být zrovna tím?
Odpovědět
Jasně že jo, určitě. Proto je tam napsané, že by se měla dávka rozpustit min. ve 200 ml vody.
Odpovědět

[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)