Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
breakfast
Zdravím všechny,

Měl bych na Vás pár otázek.... 

Co byste mi doporučil za snídani když po probuzení jdu během 1.5h cvičit.  Stále se v tom patlám :-) Běžně si dávám cca 50 komplex sachru ( popř. kolik sachru by bylo ideal ) Nebo je lepší to ráno před fitkem stavět na bílkách + tukách (poměr a jaké ) ?? Suplementaci mam Vita52 1cps , Syne 1cps,Coffy 1cps , 10g Gluta a BCAA. 5g Crea a Agrezz a to vše před. Během fitka 10g BCAA a po fitku Hydro - Gluta 10g + crea 5g. Pak během hodiny pevne jidlo. Měřím 178cm Váha 74kg . Silovej Trenál 1.5h max. někdy zakončené 20 min kardiem. Chodím 5x týdně cvičit 2+1.  

Hýbu se každý den tak na B 180g T 50g S150 - Jakmile dám sachr např. na 300g začne se mi ukládat do tuků. Vyzkoušeno. ps : Jde mi hlavně o budovaní sval ( Co jiného taky  Big Grin  ) tuku moc není. 

Předem děkuji za Vaší odpověd p. Vacek a přeji jen to nej do nadcházejícího roku 2017 a to i celému teamu Extrifit.

S pozdravem,

Tomáš
Odpovědět
Já bych zkusil vločky ( třeba 80 g) + odměrka proteinu a posypat kokosem nebo tam dát nějaké ořechy (tuky), tak to dělám já... Smile A celkové sacharidy bych zvýšil na 200 g. Smile
Odpovědět
Dobrý den,

no, nevím, jestli ta rada bude něco platná, protože já třeba při stejné výšce bych při 300g sacharidech na den strašlivě hubnul. Takže já střídám snídaně buď ovesnou kaši, nebo vejce. Upřímně, nepočítám to a myslím, že v tzv. objemu to počítá málokdo. Záleží, co je za trénink. Před nohama bych vejce nedal například. Jinak já myslím, že z toho děláte až moc velkou vědu. Prostě pokud vám nějaká snídaně sedí, držel bych se jí. Jestli já řeknu, že by to mělo být jinak, neznamená to automaticky, že mám pravdu.
Jinak vám taky přeju samozřejmě to nejlepší ať to roste. :-)
Odpovědět

[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)