Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prosim radu
#1
Sad 
Dobrý den
Po pěti letech práce na kamionu jsem nabral přes 20kg tuku. Teď bych se toho rád zbavil a trochu se dal dohromady. Chci se zhruba za půl až třičtvrtě roku ženit, tak abych trochu vypadal. Moje otázka a žadost o pomoc zní: Je providitelné se do té doby tuku zbavit a trochu se zas vyrýsovat?
Cvičení je providitelné tak 4x v týdnu, možná i 5x. 
Můžete mi prosím poradit, jaké přípravky mi efektivně pomůžou napumpovat mě,pomoc s regenerací po cvičeni,přeměnit tuk ve svalovou hmotu a nebo zbavit se ho a v konečné fázi co by mi pomohlo při rýsování?
je mi 26, mam 183 cm a 104 kg

Moc děkuju za rady
Odpovědět
#2
Dobrý den,

3/4 roku je hromada času na nějakou přeměnu a těch 20 kil se lze v pohodě zbavit. Vyžaduje to ale především změnu jídelníčku, bez toho to prostě nepůjde. A do toho jídelníčku je třeba zařadit nějaké produkty, které buď ochrání, případně pomohou vybudovat další svalovou hmotu bez kalorií navíc. To jsou např. Aminokyseliny https://www.extrifit.cz/cs/eshop/kategor...nokyseliny.
Samostatnou kapitolu tvoří produkty, které výrazně ovlvnují spalování tuku a tady můžu jednoznačně doporučit Synefrin, nebo Thermogel, případně kombinaci obojího.
Vhodné produkty pro tento cíl máme "předvybrané" zde: https://www.extrifit.cz/cs/eshop/kategor...bavit-tuku
Odpovědět


[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)