Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dotaz na Sacharid a Creatin
Dobrý den, poprosil bych o radu. Cvičím 3 roky a chci se posunout dále. Míry 176cm a aktuálně 73kg. Cvičím ráno 2x týdně ve vybavené posilovně. Zhruba 15minut pás kardio na začátku tréningu + 1 hodina cvičení+5minut rotoped. Jedu (nohy+břicho), za dva dny(ruce, záda, prsa) a za další dva dny(kruhový tréning). Zpravidla vše 3 série po 12 opakováních. Ráno a večer před spaním si dávám dávku PROTEIN 80Long MULTIPROTEIN( dávka: 469kJ, 22g bílkovin, 2g sacharidů,1,5g tuku). Před cvičením HELLGEL a po cvičení REGEL. Stravuji se proteinovou "krabičkovou dietu"( denně 5 jídel po 3hodinách, denně asi: 7200kJ, 140g bílkovin, 160g sacharidů, 55g tuků)+ty dvě dávky MULTIPROTEINU ráno a večer. Spím minimálně 8hodin. Minimum alkoholu(sklenička vína denně) a žádné kouření. Jinak sedím celý den v kanceláři u počítače. Můj dotaz je zda mám přidat i SACHARIĎÁK, jaký a kdy ? Případně kreatin? Chtěl bych se dostat do jara 2017 na váhu 80kg s minimem tuků. Nebo i radu co třeba změnit? Předem díky
Odpovědět
Tak na začátku bych zmínil, že pokud chcete do Dubna nabrat 7 kg čistých svalů, což je naprosto nereálné, když cvičíte tímto stylem, by bylo dobré stanovit si reálné cíle, nicméně by gainer pomoci mohl a kreatin rovněž. Každopádně bych jídelníček poupravil, protože s těmi sacharidami neporostete, když děláte kardio, spíše naopak.
Odpovědět
zacel by som v prvy rade zacat vic cvicit nebochopil jsem ten trening pokud chces nabirat Big Grin a kousek min na cisla vyd mas neco prez 70 kilo pane boze Big Grin
Odpovědět
Dobrý den,

s tímto tréninkem nenaberete 7 kilo svalů, ani kdybyste zbaštil celý náš sortiment. Zvyšte tréninkové dávky na minimálně 4x týdně.
Odpovědět
Děkuji za rady. Pokud správně chápu, tak kardio snížit na 5minut(víceméně jen zahřátí) a dostat se na trénink 4x týdně. Cvičení = 3série, ale s vyšší váhou a tedy nižším počtem opakování(6-8x). Gainer po ránu a po treningu. Doporučení na nějaký konkrétní typ gaineru?
Odpovědět
Řekl bych, že absolutní špičkou v gainerech je Go Pro 30 https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt/go-pro-30, jelikož má na gainer velmi slušný obsah bílkovin. Samozřejmě je to pouze můj názor a kdokoli mi může oponovat, protože...
Odpovědět
Dobrý den. Chci se zeptat, jestli jste prošly registrací Ministerstva zdravotnictví ČR? Připravují se na naturalní soutěž a tam to vyžadují a používám všechny suplementy jen od vas Smile
Odpovědět
Dobrý den,

všechny naše produkty prochází všemi schvalovacími procesy v ČR. Naše produkty jsou naprosto nezávadné pro potřeby registrovaného sportovce.
Odpovědět
(05-10-2016, 19:06)Pavel Vacek-Extrifit.cz Napsal(a): Dobrý den,

všechny naše produkty prochází všemi schvalovacími procesy v ČR. Naše produkty jsou naprosto nezávadné pro potřeby registrovaného sportovce.

Super, moc děkuji
Odpovědět
(30-09-2016, 14:59)Expendables Napsal(a): Dobrý den, poprosil bych o radu. Cvičím 3 roky a chci se posunout dále. Míry 176cm a aktuálně 73kg. Cvičím ráno 2x týdně ve vybavené posilovně. Zhruba 15minut pás kardio na začátku tréningu + 1 hodina cvičení+5minut rotoped. Jedu (nohy+břicho), za dva dny(ruce, záda, prsa) a za další dva dny(kruhový tréning). Zpravidla vše 3 série po 12 opakováních. Ráno a večer před spaním si dávám dávku PROTEIN 80Long MULTIPROTEIN( dávka: 469kJ, 22g bílkovin, 2g sacharidů,1,5g tuku). Před cvičením HELLGEL a po cvičení REGEL. Stravuji se proteinovou "krabičkovou dietu"( denně 5 jídel po 3hodinách, denně asi: 7200kJ, 140g bílkovin, 160g sacharidů, 55g tuků)+ty dvě dávky MULTIPROTEINU ráno a večer. Spím minimálně 8hodin. Minimum alkoholu(sklenička vína denně) a žádné kouření. Jinak sedím celý den v kanceláři u počítače. Můj dotaz je zda mám přidat i SACHARIĎÁK, jaký a kdy ? Případně kreatin? Chtěl bych se dostat do jara 2017 na váhu 80kg s minimem tuků. Nebo i radu co třeba změnit? Předem díky

Ahoj, vzhledem k tomu co a jak si napsal zacatecnik jak . Reknu ti tedy jednu vec. ZADNY doplnek, tedy ani gainer, te nespasi. Vazis 73kg a s touhle vahou musis bez problemu svuj denni prijem pokryt jidlem. Pokud ne, tak mas spatny jidelnicek a zadny suplement ti proste nepomuze.
Odpovědět

[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)