Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Špatná rozpustnost proteinu High
Zdravím všechny,

zakoupil jsem kilovku proteinu High (borůvku) a již při prvním použití (30 g) se mi vytvořily hrudky. Říkám si, třeba jsem něco udělal špatně. Jenže ejhle. Druhý pokus vyšel stejně. Nedalo se to vůbec pít. Řekl jsem si, třeba špatná šarže nebo něco podobného. Abych se ujistil, tak jsem si zakoupil ten samý protein, ale nyní s příchutí pistácie. Bohužel nastal ten samý problém a to je špatna rozpustnost. 

Má něbo měl s tímhle někdo podobnou zkušenost?
Děkuji
Odpovědět
Souhlas,měl jsem s tím stejný problém, už ho nekupuju.
Odpovědět
Dobrý den,

ano, máte pravdu, v jedné šarži (šarže produktu se neměnní s příchutí) došlo k chybné dávce zahušťovadla a tvořily se hrudky. (k tomu, že by se to nedalo pít to má ale dost daleko) V nové šarži už se toto odstraněno a nebude se to nikdy opakovat. Pokud chcete, vyměníme vám ho.
Odpovědět
Dobrý den, obracím se na vás s dotazem ohledně proteinu. Všechny doplňky stravy včetně proteinů nakupuji pouze u vás, nikdy jsem neměla s žádným výrobkem problém. Před pár dny mi dorazil konkrétně High 80,banán, už jednou jsem přímo tenhle měla a byl naprosto výborný, jenže teď již čtvrtý den, po každé jedné odměrce, mam neskutečně silné křeče v bříše a ne moc příjemné chvilky v koupelně, může být nějaká závada ve výrobku?
Odpovědět
Dobrý den,

neumím si vysvětlit, proč by zrovna po tomto konkrétním výrobku měla být takováto reakce. Receptura ani složení se totiž nemění. Snad jen jestli nemáte nějakou reakci na sušené banány, ale to skutečně silně spekuluji.
Odpovědět
Děkuji za odpověď, taky se právě divím, a sama nemůžu příjít na to proč, když už jsem ho měla a bylo to úplně v pořádku, ale ještě sním nějak pobojuji a popřípadě od vás zakoupím jiný :-)
Odpovědět
U nas uplne to same - roky pouzivame s pritelkyni proteiny od extrifitu - naposledy jsme vsak zakoupili High orisek a hrozne krece do bricha hned po prvni varce. Ostatni prichute nam nevadi, vubec to nechapu. Konzultoval jsem to prave i osobne s Vojtou, vubec na nic jsme ani po precteni slozeni neprisli ...
Odpovědět
Dobrý den,

receptury všech High jsou neměnné. Různosti jsou jen v aromatech a ovoci - dle dané příchuti. Tzn. jedině reakce na konkrétní příchuť. Jak banánu, tak oříšku jsme ale prodali již tisíce kusů a dosud bez jakékoli připomínky od zákazníků.
Odpovědět

[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)