Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zvýšit sílu
Čus,
chtěl bych zvýšit sílu a trochu hnout s tělesnou hmotností . Na BMI mi vyšlo 90+ kg váha z toho 4,9kg tuk . 90kg vážím už asi 2 roky . Při cvičení to strašně rychle prokrvím a není tam ta silová rezerva . Je jasný že asi musím zvýšit sacharidy ,ale jak rozumně ?
Odpovědět
Dobrý den,

pro silové zlepšení je dobré najet na nějaký silový trénink o menším počtu opakování, případně nějaký systém typu Korte, GVT apod... Co se týká tělesné váhy, tak ano, je třeba zvýšit kalorický příjem, ale jestli to je o gram sach. na kilo, nebo dva, to nedokážu zodpovědět. Prostě to o nějaké množství zvyšte a počkejta na odezvu.
Odpovědět
Dobry den,chci se zeptat jestli se dá přetrénovat z dvou tréninku týdně.předem díky za odpověď.
Odpovědět
Dobrý den,

ne, to nedá.
Odpovědět
(17-08-2016, 21:06)Pavel Vacek-Extrifit.cz Napsal(a): Dobrý den,

pro silové zlepšení je dobré najet na nějaký silový trénink o menším počtu opakování, případně nějaký systém typu Korte, GVT apod... Co se týká tělesné váhy, tak ano, je třeba zvýšit kalorický příjem, ale jestli to je o gram sach. na kilo, nebo dva, to nedokážu zodpovědět. Prostě to o nějaké množství zvyšte a počkejta na odezvu.

Gvt=10*10 jako silivy trening o mensim poctu opakování??? Big Grin
Odpovědět
Ahoj.
Mám dotaz ,jsem úplný amatér. Sad 37 roků 188cm 80kg dva měsíce cvičím s jednoručkami 2x5kg ,pět různých cviků po 10. A připadá mi ,že jsem se silou pořád na stejmém místě. Prostě víc opakování bych nedal a vyšší hmotnost (třeba 2x7.5) a stejné opakování taky ne.
Odpovědět
Dobrý den,

myslím, že to máte v hlavě. Vemte si k sobě někoho, kdo vás trochu hecne a uvidíte, že těch pár opakování navíc dáte. Fyzicky na to máte 100%, ale mentálně máte blok.
Odpovědět

[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)