Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AminoFree® Peptides
® PeptidesAhoj,

velice mne zaujal výrobek AminoFree® Peptides a tak bych jej rád zařadil jen mám pár otázek. 

1. Chápu dobře AminoFree® Peptides něco jako doplněk k BCAA? Vyloženě náhradou být nemůže, skrze nižší obsah BCAA nebo se pletu?
  2. Beru BCAA Mega Tablets a to 4 před tréninkem a 4 po tréninku (netréninkové dny mezi jídly). Kdy zařadit a jak skombinovat AminoFree® Peptides  s BCAA MT? Chtěl bych rozhodně dávkovat 20g (=3 odměrky) a tak bych rád věděl jak to rozložit. Co třeba 4 před tréninkem, 4 během tréninku před HIIT a 3 odměrky Aminofree po tréninku ( + po tréninku dávám Hero a Glutamin). Nebo máte lepší nápad? Smile
  3. Jak to udělat v netréninkové dny? 
  4. Mimo to, do pauzy od NO AminoFree® Peptides mohu zařadit ne? 
  5. Poslední dotaz je ohledně kombinace s Actinoxem jelikož s CEE budu pomalu končit. Je nějak limitovaný příjem BCAA za den? Z BCAA MT, AminoFree a Actinoxu to dělá necelých 32 000 mg BCAA na den + ještě něco z Hera a Micelaru. Já v tom problém nevidím jelikož dávkování na obalu je jen komerční politikou a často jej překračuji ale i tak se raději zeptám Smile. Je celkově vhodná kombinace Actinoxu a AminoFree® Peptides?
Předem mnohokrát děkuji za odpověď.

Hezký den.
Odpovědět
Dobrý den,

hned té první otázce moc nerozumím, jelikož pokud jde o BCAA produkt, je samozřejmé, že ve 100 gramech bude vyšší obsah BCAA. Čili:
1) Aminofree jsou komlexní aminokyseliny, který obsahuje silnou dávku BCAA s patentovanými peptidy. Aminofree je absolutní Top produkt nejen v naší nabídce, ale na celém trhu a samozřejmě převyšuje samostatné BCAA.
2) I zde je to nejasné. Viz: "Chtěl bych rozhodně dávkovat 20g (=3 odměrky) a tak bych rád věděl jak to rozložit. Co třeba 4 před tréninkem, 4 během tréninku před HIIT a 3 odměrky Aminofree po tréninku" To je 11 odměrek, což mi přijde zbytečné. Každopádně doporučuji udělat si 3-4 odměrky do 1-1,5 l vody a to začít popíjet před, během a po tréninku.
3) Jako členové Extrifit Teamu. Udělají si z toho pití, které pijí po celý den.
4) To nemá souvislost. Můžete to dávat, nebo kombinovat kdykoliv a s čímkoliv.
5) Dávkování na obalu se řídí legislativním doporučením, nikoliv komerční politikou. Co se týká množství BCAA, případně Aminokyselin, tak určujícím faktorem je denní příjem bílkovin. Je potřeba mít bílkoviny v jídle, ale pokud zbytek doplníte pomocí Aminokyselin, místo proteinu, je to jedině dobře. Počítat ale BCAA např. z Micelaru je nesmysl, tam se musí započítat celé množství bílkoviny, jejíž součástí je BCAA.
6) Kombinace ActiNox a AminoFree je naprosto skvělá. Stejně tak perfektní je třeba Agrezz s Aminofree.
Odpovědět
1) takže je možné brát místo BCAA Mega Tablets jen AminoFree? Ptal jsem se z důvodu že u AminoFree je obsah BCAA ve 3 odměrkách 5000mg a u BCAA Mega Tablets je to v 8 tabletkách 14 400 mg. Tak proto mě napadla kombinace těchto 2 produktů což by znamenalo velkou dávku BCAA + další amino které v tabletách nejsou
2) špatně jsem to napsal, byly to právě 4 tablety BCAA před, 4 tablety BCAA během a až po tréninku 3 odměrky AminoFree
Odpovědět
1) Jenže sval se neskládá jenom z BCAA :-) Je potřeba přijímat kompletní aminospektrum, takže ano, nahradit, nebo kombinovat to lze.
2) Ty tablety budou vždy vycházet levněji, takže ta kombinace je dobrá a výhodná.
Odpovědět
O cenu vůbec nejde ale hlavně o účinnost. Takže kdybych tablety nahradil AminoFree mám dávkovat těch 20g denně nebo víc? Ať to má co největší efekt ale zas ať to není zbytečně přestřelené Smile jak to dávkujete vy v Ex. Teamu? Smile děkuji.
Odpovědět
20 gramů je normální standard. Takže ano.
Odpovědět
Dobrý den, jsem závodník ve federaci IPF, která asi jak víte, si závodníky dobře kontroluje. Chtěl bych se proto zeptat, jestli produkt Aminofree peptides neobsahuje nějaké látky, které by byly v rozporu s pravidly.

Děkuji za odpověď a hezký den.
Odpovědět
Dobrý den,

Aminofree peptides, stejně jako všechny ostatní produkty z naší nabídky, jsou absolutně v souladu s pravidly antidopingu. Nemusíte se absolutně ničeho obávat.
Odpovědět

[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)