Hodnocení tématu:
 • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
AminoFree® Peptides
#1
® PeptidesAhoj,

velice mne zaujal výrobek AminoFree® Peptides a tak bych jej rád zařadil jen mám pár otázek. 

 1. Chápu dobře AminoFree® Peptides něco jako doplněk k BCAA? Vyloženě náhradou být nemůže, skrze nižší obsah BCAA nebo se pletu?
 2. Beru BCAA Mega Tablets a to 4 před tréninkem a 4 po tréninku (netréninkové dny mezi jídly). Kdy zařadit a jak skombinovat AminoFree® Peptides  s BCAA MT? Chtěl bych rozhodně dávkovat 20g (=3 odměrky) a tak bych rád věděl jak to rozložit. Co třeba 4 před tréninkem, 4 během tréninku před HIIT a 3 odměrky Aminofree po tréninku ( + po tréninku dávám Hero a Glutamin). Nebo máte lepší nápad? Smile
 3. Jak to udělat v netréninkové dny? 
 4. Mimo to, do pauzy od NO AminoFree® Peptides mohu zařadit ne? 
 5. Poslední dotaz je ohledně kombinace s Actinoxem jelikož s CEE budu pomalu končit. Je nějak limitovaný příjem BCAA za den? Z BCAA MT, AminoFree a Actinoxu to dělá necelých 32 000 mg BCAA na den + ještě něco z Hera a Micelaru. Já v tom problém nevidím jelikož dávkování na obalu je jen komerční politikou a často jej překračuji ale i tak se raději zeptám Smile. Je celkově vhodná kombinace Actinoxu a AminoFree® Peptides?
Předem mnohokrát děkuji za odpověď.

Hezký den.
Odpovědět
#2
Dobrý den,

hned té první otázce moc nerozumím, jelikož pokud jde o BCAA produkt, je samozřejmé, že ve 100 gramech bude vyšší obsah BCAA. Čili:
1) Aminofree jsou komlexní aminokyseliny, který obsahuje silnou dávku BCAA s patentovanými peptidy. Aminofree je absolutní Top produkt nejen v naší nabídce, ale na celém trhu a samozřejmě převyšuje samostatné BCAA.
2) I zde je to nejasné. Viz: "Chtěl bych rozhodně dávkovat 20g (=3 odměrky) a tak bych rád věděl jak to rozložit. Co třeba 4 před tréninkem, 4 během tréninku před HIIT a 3 odměrky Aminofree po tréninku" To je 11 odměrek, což mi přijde zbytečné. Každopádně doporučuji udělat si 3-4 odměrky do 1-1,5 l vody a to začít popíjet před, během a po tréninku.
3) Jako členové Extrifit Teamu. Udělají si z toho pití, které pijí po celý den.
4) To nemá souvislost. Můžete to dávat, nebo kombinovat kdykoliv a s čímkoliv.
5) Dávkování na obalu se řídí legislativním doporučením, nikoliv komerční politikou. Co se týká množství BCAA, případně Aminokyselin, tak určujícím faktorem je denní příjem bílkovin. Je potřeba mít bílkoviny v jídle, ale pokud zbytek doplníte pomocí Aminokyselin, místo proteinu, je to jedině dobře. Počítat ale BCAA např. z Micelaru je nesmysl, tam se musí započítat celé množství bílkoviny, jejíž součástí je BCAA.
6) Kombinace ActiNox a AminoFree je naprosto skvělá. Stejně tak perfektní je třeba Agrezz s Aminofree.
Odpovědět
#3
1) takže je možné brát místo BCAA Mega Tablets jen AminoFree? Ptal jsem se z důvodu že u AminoFree je obsah BCAA ve 3 odměrkách 5000mg a u BCAA Mega Tablets je to v 8 tabletkách 14 400 mg. Tak proto mě napadla kombinace těchto 2 produktů což by znamenalo velkou dávku BCAA + další amino které v tabletách nejsou
2) špatně jsem to napsal, byly to právě 4 tablety BCAA před, 4 tablety BCAA během a až po tréninku 3 odměrky AminoFree
Odpovědět
#4
1) Jenže sval se neskládá jenom z BCAA :-) Je potřeba přijímat kompletní aminospektrum, takže ano, nahradit, nebo kombinovat to lze.
2) Ty tablety budou vždy vycházet levněji, takže ta kombinace je dobrá a výhodná.
Odpovědět
#5
O cenu vůbec nejde ale hlavně o účinnost. Takže kdybych tablety nahradil AminoFree mám dávkovat těch 20g denně nebo víc? Ať to má co největší efekt ale zas ať to není zbytečně přestřelené Smile jak to dávkujete vy v Ex. Teamu? Smile děkuji.
Odpovědět
#6
20 gramů je normální standard. Takže ano.
Odpovědět
#7
Dobrý den, jsem závodník ve federaci IPF, která asi jak víte, si závodníky dobře kontroluje. Chtěl bych se proto zeptat, jestli produkt Aminofree peptides neobsahuje nějaké látky, které by byly v rozporu s pravidly.

Děkuji za odpověď a hezký den.
Odpovědět
#8
Dobrý den,

Aminofree peptides, stejně jako všechny ostatní produkty z naší nabídky, jsou absolutně v souladu s pravidly antidopingu. Nemusíte se absolutně ničeho obávat.
Odpovědět


[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)