Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak začít?
#1
Dobrý den,
strašně ráda bych začala s hubnutím, cvičením, suplementací a celkově se do toho dát, ale nějak nevim, čím začít.. prosím o radu i jak začít se suplementy, kdy je užívat a co by tak bylo nejlepší..Děkuji
Odpovědět
#2
Dobrý den,

o tomhle je celý web. To nelze říct v pár řádcích. Zkuste si něco přečíst zde o cvičení: https://www.extrifit.cz/cs/blog/kategori...e-principy
o jídle: https://www.extrifit.cz/cs/blog/kategorie/strava a o suplementaci:
https://www.extrifit.cz/cs/blog/kategorie/suplementace
Když do toho alespoň minimálně proniknete, můžeme se bavit trochu konkrétněji.
Odpovědět
#3
Dobrý den,
už delší dobu se snažím přibrat ale nedaří se mi, přijde mi jako nesmysl cpát peníze nějakým doktorům, aby mi stanovili jídelníček za čtyři tisíce, tak jak si o ně říkají.
Proto jsem se rozhodla, opět projít weby a pozeptat se jestli by neměli nějaký nápad, jak přibrat a udržet váhu. Nejsem sportovkyně, (tedy teď už) jen mám problém s nabíráním váhy, (z hlediska lékařů, jediný problém který mám, je to že i kdybych nic nedělala, moje spalování bude pořád moc rychlé a nestačí se mi nic ukládat).
Vážím pouhých 43kg a meřím kolem 170cm což znamená že mám podváhu minimálně 13kg. Už opravdu nevím jak nabrat a udržet kila ale pořád nechci dávat tísíce za nějaké řeči doktorů.

Prosím proto o radu i Vás
S pozdravem a poděkováním Lucka
Odpovědět


[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)