Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem s klouby v ramenech.
Mám problém s klouby v ramenech,při cvičení jsem pocitoval bolesti a cítil vrzání a takové divné zvuky a stále se to zhoršovalo,až jsem musel přestat cvičit uplně,prostě to nešlo,přez bolest.Myslel jsem,že se to srovná samo,ale bohužel to bylo pořád stejné i bez cvičení i v běžné práci jsem měl problémy,tak jsem se odhodlal a zašel k lékaři,tak že rentgen,ultrazvuk měkkých tkání.Verdikt na operaci to zatím není a zatim tam nic píchat nebudeme,něco tam je,tak dáme nákou magnetickou léčbu,byl jsem tam 10 x ale asi k ničemi.Už je to asi 6 měsícu co jsem tam byl,ramena přestala tak nák bolet,občas cítím náké přeskočení při práci.Tet jsem začal znova cvičit a už po druhém tréningu,cítím jak to tam zase čvachtá a vrže.
Mužete mi poradit náký opravdu odzkoušený přípravek který by mohl pomoci,nebo i na jakou stravu se zaměřit?
Dík Honza 44 let.
Odpovědět
Dobrý den,

ano, můžu vám nabídnout Flexain. Což je nejlepší věc, kterou tu pro tyto případy mám. Stačí si porovnat složení a zjistíte, že nic silnějšího na trhu asi nenajdete. https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt/flexain
Odpovědět
Dobře,po jak dlouhé dobje užívání bych mohl pocitovat změnu k lepšímu?
Odpovědět
Tak to vážně nevím. Netuším, v jakém to máte stavu.
Odpovědět

[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)