Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Actinox
Dobrý den,

chtěl bych se zeptat ohledně tolerance zažívání na Actinox. Máte nějakou zpětnou vazbu, že by po něm měl někdo bolesti břicha případně průjem? Párkrát se mi to stalo, ale ty potíže přišly až cca 4 hodiny po požití, takže nevím, jestli kdyby to bylo po Actinoxu, by to nebylo dřív.

Ještě bych si dovolil druhý dotaz, a sice myslíte, že by mohlo být přínosem vyzkoušet 2 - 3 odměrky Actinox ihned po tréninku namísto 2 odměrek HERO?

Díky moc předem
J
Odpovědět
Dobrý den,

to jsem ještě nezaznamenal a upřímně řečeno, nemyslím si, že by to ActiNox způsobil.
ActiNox a Hero jsou 2 naprosto odlišné produkty, které nelze srovnat, natož říct, která varianta je lepší. Ale vím jistě, že 1-2 odměrky Actinosu a pak 1 odměrka Hera je ta nejlepší volba. ActiNox totiž "roznese" všechny ty látky z Hera tam, kam má.
Odpovědět
(21-07-2016, 14:49)admin Napsal(a): Dobrý den,

to jsem ještě nezaznamenal a upřímně řečeno, nemyslím si, že by to ActiNox způsobil.
ActiNox a Hero jsou 2 naprosto odlišné produkty, které nelze srovnat, natož říct, která varianta je lepší. Ale vím jistě, že 1-2 odměrky Actinosu a pak 1 odměrka Hera je ta nejlepší volba. ActiNox totiž "roznese" všechny ty látky z Hera tam, kam má.

Díky za odpověď. Mám to dělat tak jak píšete ikdyž dávám 2 odměrky Actinoxu těsně před tréninkem? Nemám pak dát už jen HERO?
Odpovědět
ActiNox je koncipován spíš jako potréninkové NO. Před tréninkem se dává v případě, že není k dispozici jiný NO suplement.
Odpovědět
(22-07-2016, 07:49)Pavel Vacek-Extrifit.cz Napsal(a): ActiNox je koncipován spíš jako potréninkové NO. Před tréninkem se dává v případě, že není k dispozici jiný NO suplement.

Vím o tom, ale stimulanty v klasických nakopávačích mi nedělají moc dobře, takže mi vyhovuje, že Actinox je nemá a proto ho dávám před tréninkem. Otázka je, jestli bude pořád po té hodině a půl fungovat a podpoří i vstřebání HERO? Máte informace jak dlouho má dávka Actinox ten pumpovací efekt?
Odpovědět
Dobrý den,
Bude to fungovat. Účinek ActiNoxu je dlouhodobý.
Odpovědět
(23-07-2016, 20:19)Pavel Vacek-Extrifit.cz Napsal(a): Dobrý den,
Bude to fungovat. Účinek ActiNoxu je dlouhodobý.

Dobrý den,

ještě bych rád skonzultoval suplementaci při tréninku. Před tréninkem dávám tedy 2x odměrku Actinox a po tréninku 2x HERO. Myslíte, že je v průběhu tréninku přínosnější pít Instant BCAA nebo Aminofree Peptides když se bavíme pouze o 2 odměrkách kednoho nebo druhého? Díky
Odpovědět
Dobrý den,
takto je to dostačující, ale co si budeme povídat, aminokyselin není nikdy dost a ta jejich dávka navíc bude určitě ku prospěchu.
Odpovědět

[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)