Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bonus za odběr
#1
Question 
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak to přesně je s bonusem za pravidelný odběr? Při každé 5. objednávce, která přesáhne celkovou sumu 6 000 Kč mám nárok na dárek v určité hodnotě. Chápu tedy, že je podmínka mít 5 objednávek? Já mám např.: 3 objednávky v celkové hodnotě: 17 494 s DPH. Tudíž mám jakoby smůlu? Shy  Děkuji za upřesnění.
Odpovědět
#2
Dobrý den,

ano, chápete to dobře. S tou smůlou máte bohužel asi pravdu, nicméně je tam při podobných odběrech možnost vybrat si bonus za jedinou objednávku v hodnotě 8000,- . Čili pokud tam nějaká taková byla, bonus už mohl být váš.
Odpovědět
#3
Dobrý den, mám podobný problém s pochopením, jak to s tímto bonusem je. Jedná se o 5 odběrů v min. výši á 6tis a nebo se ta částka sčítá? Mám 6 odběrů dohromady za cca 15 tis. (cca 2.5 za odběr).
Odpovědět
#4
Dobrý den,

částky se sčítají. Takže máte nárok o bonus. Vyberte si jednu z možností a napište si o ní do poznámek buď solo, nebo v další objednávce.
Odpovědět
#5
Dobrý den,
chtěl bych se Vás zeptat od jakého data akce platí(respektive od jakého data se mi započítávají částky objednávek), díky za odpověď.
Odpovědět
#6
Dobrý den,

od počátku vašich evidovaných objednávek.
Odpovědět
#7
Dobrý den,mám menší problém s pochopením,když mám celkově 6 objednávek (každá tak za 1500) mám nárok na bonus? nebo 5 objednávka musí mít minimálně 6000,-                                                                                                                                               Děkuji za odpověď
Odpovědět
#8
Dobrý den,

ano, máte. Uveďte jednu z možností do poznámek při objednávce a bonus je váš.
Odpovědět
#9
Dobrý den,mám otázku: když mám u vás dohromady 7 objednávek a bonus jsem si ještě nevybral mohu si ho vybrat při 8 objednávce? A stačí pouze napsat do poznámky název produktu ,který jsem si vybral? Nebo je za tím ještě víc. Děkuji za odpověď
Odpovědět
#10
Dobrý den,

ano, můžete a přesně tímto jednoduchým způsobem. Nic víc za tím není. :-)
Odpovědět


[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)