Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vhodne suplementy
Dobry den,chtel bych se zeptat na vhodnou kombinaci suplementu ke shazovani vahy.Mam celkem velkou nadvahu a chtel jsem zaradit vzdy pred treninkem syne a carni.Dival jsem se ale,ze agrezz obsahuje syne take mam se tedy na samotny syne vykaslat a koupit radsi agrezz,ktery to uz obsahuje a navic me na trenink nabudi ? pripadne co koupit jeste dal ? (BCAA jsou pro me jasny,protein mam).Diky za info
Odpovědět
Dobrý den,

kupte si Thermogel a Agrezz. To je neskutečný combo! Budete po tom splavený jak myš, to vám garantuju. Jinak jak jste správně řekl, BCAA a protein to chce. Doporučuju Hydro Iso, což je podle mě nejlepší protein do diety. Neopomíjel bych ani Carnitin. Užívejete ho každé ráno pro lepší metabolizaci tuků. Navíc je teď v akci, takže není drahý.
Odpovědět
Rad bych kombinaci thermo plus agrezz bohuzel zatim finance nedovoli.Takze zatim pojedu syne plus carni,bcaa samozrejme a protein...Jak penize dovoli vyzkousim vami doporucenou kombinaci.Diky
Odpovědět
Dobrý den. Jaký je nejlepší protein s vysokym obsahem bílkovin a minimum tuků? Používám CFM 80, děkuji
Odpovědět
Dobrý den,

nejlepší je nepřesný termín, protože pro různé situace jsou různě vhodné proteiny. Ale vašim požadavkům nejvíce odovídá Hydro Iso 90 https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt...te-90-2-kg
Odpovědět
(01-07-2016, 06:42)Pavel Vacek-Extrifit.cz Napsal(a): Dobrý den,

kupte si Thermogel a Agrezz. To je neskutečný combo! Budete po tom splavený jak myš, to vám garantuju. Jinak jak jste správně řekl, BCAA a protein to chce. Doporučuju Hydro Iso, což je podle mě nejlepší protein do diety. Neopomíjel bych ani Carnitin. Užívejete ho každé ráno pro lepší metabolizaci tuků. Navíc je teď v akci, takže není drahý.
Dobrý den  koupil jsem si Thermogel,Agrezz,Long,carnigel,BCAA GT 

Pročital jsem si to tady a nakoupil chodim 3x tydně cvičit a ted bych potreboval radu jak vse brat a kombinovat

Dekuji
Odpovědět
Dobrý den,

jak už bylo řečeno Thermogel a Agrezz cca 20 minut před tréninkem.
Long na noc a třeba přes den, pokud víte, že budete delší dobu bez jídla.
BCAA GT+ ihned po tréninku a Carnigel ráno před snídaní. Každý den.
Odpovědět

[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)