Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kokosový olej
Question 
Dobrý den, chtěl bych se zeptát rafinovaný kokosový olej v dietě ano či ne ? Vadí to moc při dietě ? :-)  Děkuji moc za odpověď  Angel
Odpovědět
Dobrý den,

já jsem ze staré školy a podle toho dělám diety. Ale mí svěřenci mívají skvělé formy, většinou to jsou ti nejvyrýsovanější v soutěži. A podle mě vadí každý olej v dietě. Kokosový nevyjímaje.
Odpovědět
(10-05-2016, 14:12)Adam Napsal(a): Dobrý den, chtěl bych se zeptát rafinovaný kokosový olej v dietě ano či ne ? Vadí to moc při dietě ? :-)  Děkuji moc za odpověď  Angel

Hubnu už nějakou dobu a de to dobře (1 kg / týdně). Dávám kokosový olej denně, cca 5-10 g, jen tak na vymazání pánve to vše. Jen si hlídám tuky aby jich pak nebylo moc Smile. Je to jen moje osobní zkušenost, nejsem profík Tongue.
Odpovědět
Dobrý den,

žádný tuk nevadí. Ani z prasete. Ale musíte znát množství, kompenzovat ho třeba ubráním sacharidů atd... Je to jak píše kolega, tuky lze použít v omezené míře, ale musíte znát dávkování v kontextu příjmu potravin celého dne.
Odpovědět

[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)