Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Začátečník
#1
Dobrý den,
Byl jsem na Vaši přednášce v Hradci Králové na UHK a nakopla mě začít cvičit a hlavně vydržet. Dle rad jsem si udělal pokusný jídelníček, který bych chtěl vychytávat. Ale také potřebuji poradit s vhodnými suplementy. Je mi 24 let, měřím cca 180cm a vážím asi 65kg. Cvičím převážně doma. Mám posilovací věž, jednoručky a vybromazážní stroj. Cvičím 3-5x týdně, ale nepřibírám. V jídelníčku mám vejce, mléčné výrobky, kuřecí, hovězí, ryby, rýži, těstoviny, ovoce a zeleninu. Nepřiberu ani po kfc/mekáči nebo "týdne u babičky". Můžete mi prosím poradit, jaké suplementy zvolit? Rozpočet je cca 3000 kč s tím že až něco dojde, budu doplňovat. :-) Ideálně maximálně jednou měsíčně. Zaujala mě kombinace CFM Instant Whey 80, BCAA GT+, BeefMass. Rád bych věděl, co mi doporučíte Vy? A jaké dávkování?
Děkuji moc.
Michael
Odpovědět
#2
Dobrý den,

prostě jíte málo. Nebo vydáváte moc energie, anebo vaše tělo nemá stimul adaptovat se na zátěž. Tím mířím na trénink doma, který bez pořádného vybavení téměř nikdy nevede k uspokojivým výsledkům.
Ty produkty jste zvolil správně, tam bych nic neměnil. Je to osvědčený základ, který vašemu tělu dodá vše potřebné. Chyba bude podle mě v málu jídla a nedostatečném stimulu pro nabírání.
Odpovědět
#3
Děkuji za odpověď.
Ještě se zeptám, jak nejlépe cvičit pro nabírání? Mám na mysli počty sérii, počty opakování a pauzy? Případně jiné rady?
Odpovědět
#4
O tom, jak cvičit jsou stohy článků tady na webu. Většinou zde: https://www.extrifit.cz/cs/blog/kategori...e-principy
Ale i kdybych napsal, cvičte dřepy 3 série po 10 opakováních, je to celkem k ničemu. Radit od počítače o cvičení je na nic. Potřebujete zajít do fitka, investujte nějakou korunu, domluvte si trénink u Vojty Koritenského, aby vás naučil zvolit váhu, ukázat provedení cviku, vhodné cviky pro vaši postavu atd...
Odpovědět


[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)