Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rada ohledně prvních suplementů
Tak děkuji,už jsem to objednal až na ten agrezz a thermogel,zjistil sem že to kamarád má doma a dá mi to.Přihodil sem si ktomu i nějakou tu vaší fajnou petku at mužu machrovat Big Grin.Tak doufám že mi to co nejdříve přijde a mockrát děkuji za vaší pomoc,málo kdo by měl trpělivost se semnou tak dlouho srát než se rozhodnu co si vlastně koupím Smile.
Odpovědět
jejda, tak to jste ještě nebyl s mojí manželkou kupovat boty. Nebo triko. Nebo cokoliv jinýho :-D
Odpovědět
Takže už mi to došlo a díval sem se nějak na ty návody a pokusil sem si vytvořit plán jak to brát :
Protein místo svačiny 2 odměrky v 400ml vody.
Bcaa-ráno 1tabletka(asi 30minut před snídaní),před tréningem 1 tabletka a po tréningu 2tabletky 
Amio během treningu ty 2 odměrky v 300ml vody
Crea-3tabletky před tréningem.
A když mám třeba den pauzy (uplně bez cvičení) mám to brát nebo nechat tělo odpočinout od toho ? 
Je to tak správně ? Nebo ubrat vody,jinak beru minimální množství aby si tělo na to zvyklo postupně budu přidávat (asi tak po týdnu).
A nebude vadit když si to namícham ráno a vypiju to odpoledne ? (dost blbé otázky ja vím Big Grin,ale prostě ja vtom hledám moc velkou vědu )
Inak ten Agrezz to je jina pecka,takhle plnej síly při tréningu sem nikdy nebyl a navíc sem ani nepotřeboval tak dlouhé pauzy prostě sem jel.A ten Thermogel je taky fajna věc,člověk se u toho potil i když jen stál na místě Big Grin .Takže jak mi to dojde tak to beru znova,nebot takhle dobře sem se už dlouho necítil při tréningu Big Grin
Tak doufám že vás zas moc neotravuji,mě to nedá se nezeptat.Zkoumal sem ty návody hodinu ale i tak stále tomu nerozumím Big Grin
Odpovědět
Dobrý večer,
začnu jednotlivě.
- Vody dejte dle chuti. Pokud budete chtít hustší koktejl, dejte míň a naopak. Množství vody nijak neovlivňuje kvalitu bílkoviny v koktejlu.
- BCAA 1 tab. je nesmysl. To je málo. Pokud máte ty 1800 mg tab, dejte min. 3 +3+5
- Tělo si nemá na co zvykat. BCAA a protein není heroin. Je o bílkovina v různém stupni zpracování. A tělo, resp. sval potřebuje bílkovinu pro růst svalů. Na příjem bílkoviny se nezvyká, ta je daná.

Jo a Agrezz, je šupa, to je pravda.
Odpovědět
Ok,a kdyz je den bez cviceni tak to mam taky brat ? Nebo změnit dávkování ?
Odpovědět
ano. Akorát bez toho času kolem tréninku.
Odpovědět

[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)