Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rada ohledně prvních suplementů
#1
Zdravím.
Chtěl bych se vás zeptat na radu ohledně koupi suplementu,bral sem vždy jenom kloubní výživu takže se v tom moc nevyzná tím pádem bych chtěl vás požádat o radu jaké první suplementy koupit ? Přemýšlel sem o koupi nějakého proteinu,bcaa a možná kreatin,ale zas se obavám že kdybych bral tyto suplementy tak bych mohl příbrat (snažím se zhubnout aspon na 100kg) takže bych byl velmi vděčný kdyby mi někdo kdo tomu rozumí poradil.
Předem děkuji za váš čas a pomoc Smile
Odpovědět
#2
Dobrý den,

výčet produktů, vhodných do diety je velmi rozmanitý. Ale neznám váš rozpočet, takže vás nejdříve odkážu na naši záložku sem: https://www.extrifit.cz/cs/eshop/kategor...bavit-tuku a pokud vás něco zaujme, můžeme se o tom pobavit dál.
Odpovědět
#3
Právě ja sem se na to díval,ale vubec sem nějak nepochopil co bych potřeboval,a na ceně mi moc nezáleží když je to kvalitní a funguje to.
Odpovědět
#4
Hmm, ono to je hodně o skladbě jídelníčku. Takže vám doporučím protein, který si dáte místo 1-2 svačin: https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt...te-90-2-kg
Dále pak něco cíleného na spalování tuku: https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt/thermogel a něco na podporu a ochranu svalové hmoty: https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt...ga-tablets před tréninkem ještě dejte společně s tím Thermogelem toto: https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt/agrezz
Odpovědět
#5
Mockrát děkuji,a jestli ještě se mohu zeptat jestli se mi vyplatí koupit třeba i něco jako kreatin a Amino peptides nebo i ten Hero ? Někde sem četl že to hodně pomáhá.A asi se mi vyplatí od všeho koupit největši balení že ? A ty bcaa brát asi 3 denně ? nebo víckrát.Moc se omlouvam že se tak moc ptám,ale chcu si být jistý.
Odpovědět
#6
Dobrý den,
Hero do diety nedoporučuji, kreatin jedině Ethyl Ester. Aminofree peptides jsou superšpička v každém případě. Jestli se vám to vyplatí, to musíte posoudit sám, nakolik to myslíte vážně se svou postavou.
BCAA se užívají bezprostředně po tréninku v největším množství, dále před tréninkem a ráno na lačno v trochu menším množství.
Odpovědět
#7
Tak to řeknu že s penězmy neni problem takze chcu koupit vse co potrebuji a na svém zdraví a postavě nehodlám šetřit,ale jak sem psal nevyznam se vtom proste sem vždy jenom cvičil a nic neřešil,ale ted mi doporučil známy že mam koupit suplementy ze už tomu musím pomoct něčím,tak právě se ptám vás odborníku co všechno musím koupit, takže jestli mi pomohou ty peptidy tak to beru. takže tohle je muj seznam co asi bych měl koupit :
https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt...e-peptides
https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt...thyl-ester
https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt...te-90-2-kg
https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt/thermogel
https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt...ga-tablets
https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt/agrezz
Zdá se mi toho strašně mnoho a přitom za docela malou cenu,tak doufám že mi tam nic nechybí,radši počkám než mi ještě řeknte že je to OK abych to nějak nepokazil a nekoupil něco jineho.
A znovu se omlouvám že otravuji s takovýma zbytečnostmi,ale fakt je to pro mě španělská vesnice.
Odpovědět
#8
Tak vám to můžeme zdražit, jestli chcete :-D
Ne, vážně, ten seznam je podle mě naprosto plný. Samozřejmě tam můžete přihodit ještě V52, což jsou silné vitaminy a minerály, které se hodí vždy. Ale jinak nevím, co bych teď přidal, nebo ubral. Nejdřív to zkuste takhle, nasbíráte s tím nějakou zkušenost a příště to můžeme zase vyladit, nebo zkusit jinak.
Odpovědět
#9
Mockrát děkuji za vaší pomoc a trpělivost,jak dojedu domu hned to objednávam.Asi poslední otázka (doufám Big Grin ) jak to užívat už jste mi psal k proteinu a bcaa a těm dvou věcem na hubnutí,ale třeba ten Ethyl Ester a peptidy ? A mohu to míchat normálně ve skleničce nebo musím koupit nějakou tu fajnou láhev ?
Odpovědět
#10
To je v pohodě, od toho tu jsme. Ten creatin jsou capsle a užívejte je normálně dle návodu, tam se nic nemění. Aminofree každopádně nejsou žádné peptidy, ale aminokyseliny, přičemž BCAA jsou v peptidické vazbě. No a toho je užívání skutečně rozmanité. Kluci z Teamu si to udělají do pet lahve a pijí to během celého dne. Normálně se to ale užívá během tréninku, případně těsně po něm v množství 2 odměrek. Rozmíchá se to normálně ve skleničce.
Odpovědět


[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)