Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hight whey vs Whey 80
#1
Dobrý den,
jaké jsou rozdíly mezi těmito dvěma proteiny?
Odpovědět
#2
Dobrý den, rozdíly nejsou nijak dramatické. Což je záměr. Jde o jemné nuance, které se ve výsledku odráží v chuti a ceně. Whey 80 je 100% špičkový instantní syrovátkový mikrofiltrovaný 90 % izolát vyrobený metodou CFM, kdežto HIGH 80 je kombinace tohoto izolátu a ultrafiltrovaného 80 % koncentrátu. High je slazen sukralózou, CFM Stévií atd... Výsledné hodnoty jsou téměř stejné, (záměrně), ale věci znalý zákazník má na výběr, čemu dá přednost.
Odpovědět
#3
Dobry den,
vyuziju tohoto vlakna. Nejak nerozumim odpovedi :-)
High Whey 80
- instantní syrovátkový proteinový koncentrát vyrobený metodou ultrafiltrace (85 % bílkovin produktu), instantní syrovátkový proteinový izolát vyrobený metodou mikrofiltrace CFM (15 % bílkovin produktu)

CFM Instant Whey 80
- instantní syrovátkový proteinový koncentrát vyrobený metodou CFM - tvoří 100 % obsahu bílkovin výrobku

Moje otazka zni, jestli urtrafiltrovany syrovatkovy proteinovy koncentrat je totez co CFM syrovatkovy proteinovy koncentrat. Mam totiz obecne za to, ze CFM je nejlepsi zpusob zpracovani a pokud je tato metoda pouzita, tak ji vyrobce samozrejme pouzije v popisu, jinak by byl sam proti sobe. U High Whey 80 se o CFM mluvi pouze v souvislosti s izolatem.
Zadny zasadni vliv to mit urcite nebude, ale rad bych v tom mel jasno.
Jinak prave vybiram mezi temito dvema proteiny a podle toho co jsem zde v poradne precetl, tak by High Whey 80 mel byt kremovy a CFM Instant Whey 80 spis vodovy. Je to tak? Diky, Jarda
Odpovědět
#4
Dobrý den,

ano u High 80 tvoří CFM jen poměrnou část produktku, kdežto u CFM80 je 100% celý z CFM suroviny. Což má i vliv na krémovitost a chuť produktu, kdy High 80 je o něco lahodnější.
Odpovědět
#5
ok, rozdil je tim padem veliky >>> 15% (High Whey 80) vs 100% (CFM Instant Whey 80)....ted uz i rozumim tomu, ze je High80 o neco malo levnejsi, prestoze obsahuje CFM izolat :-) Dekuji
Odpovědět


[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)