Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hydro Iso 90
Dobrý den,
je Hydro Iso 90 vhodný jak během dne tak i na noc?
Odpovědět
Dobrý den,

Hydro je pro svou stravitelnost vhodný kdykoliv, ale vhodnější je na noc Micelar, nebo Long. To ale neznamená, že nemůžete dát Hydro.
Odpovědět
(06-04-2016, 19:43)Pavel Vacek-Extrifit.cz Napsal(a): Dobrý den,

Hydro je pro svou stravitelnost vhodný kdykoliv, ale vhodnější je na noc Micelar, nebo Long. To ale neznamená, že nemůžete dát Hydro.

Děkuji.
Pokud chci protein konzumovat dopoledne a na noc, protože po cvičení dám Hero, mohu dopoledne dát Hydro Iso 90 a na noc Micelar nebo je to zbytečné a stačí jen Micelar jak dopoledne,tak i na noc?
Nebo pokud Vás napadá nějaká jiná kombinace budu moc ráda za radu.
Odpovědět
Dobrý den,

já osobně bych si koupil kilovku Hydra, kterou bych dával dopoledne, případně odpoledne, po tréninku Hero a na noc bych si koupil kilovku Micelaru. Takhle bych to bral já.
Odpovědět
(10-04-2016, 10:07)Pavel Vacek-Extrifit.cz Napsal(a): Dobrý den,

já osobně bych si koupil kilovku Hydra, kterou bych dával dopoledne, případně odpoledne, po tréninku Hero a na noc bych si koupil kilovku Micelaru. Takhle bych to bral já.

Děkuji,
asi je to takto vhodná kombinace, ale myslíte, že bude znatelný nějaký rozdíl pokud na noc nepoužiji protein určený specielně na noční konzumaci, ale prostě jen protein jako Iso9O nebo Hydro Iso 90,které mi přijdou dobré na noc, když jsou do diety, aby se doplnily potřebné bílkoviny? Říkám to proto, že mi přijde strašně složité a překombinované pořád řešit co kdy jak a kolik si vzít, zda tenhle protein nebo tenhle Smile
Odpovědět
Dobrý den,

o množství bílkovin vůbec nejde. To je jasné, že 30 g z Isa, je stejných, jak 30 gramů bílkovin z Micelaru. Bílkovina je bílkovina. Jde ale o to, že 30 g bílkovin z Isa se stráví hned. Řekněme třeba za hodinu a pak je tělo 6 hodin bez přísunu bílkovin. Kdežto z Micealaru se těch 30 gramů tráví postupně cca 5 hodin, čili tělo má po dobu spánku neustále zajištěný menší přísun bílkovin. Což je lepší.
Odpovědět
(11-04-2016, 08:51)Pavel Vacek-Extrifit.cz Napsal(a): Dobrý den,

o množství bílkovin vůbec nejde. To je jasné, že 30 g z Isa, je stejných, jak 30 gramů bílkovin z Micelaru. Bílkovina je bílkovina. Jde ale o to, že 30 g bílkovin z Isa se stráví hned. Řekněme třeba za hodinu a pak je tělo 6 hodin bez přísunu bílkovin. Kdežto z Micealaru se těch 30 gramů tráví postupně cca 5 hodin, čili tělo má po dobu spánku neustále zajištěný menší přísun bílkovin. Což je lepší.

Dobře děkuji, 
ale pokud jsem v dietě, nevadí,že má Micelar dost sacharidů, když ho budu pít na noc?
Odpovědět
Tak je tam o dva gramy sacharidů víc v dávce. To není nic zásadního.
Odpovědět

[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)