Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
suplementace
Zdravím, jak z názvu vyplývá, mám dotaz ohledně suplementace vašich produktů, konkrétněji jsem měl v úmyslu vyzkoušet Váš nový produkt - aminofree v kombinaci s gluta pure a tabletami bcaa. Momentálně jsem na kombinaci 2 odměrky glutaminu před a 2 po tréninku (5g/odměrku klasika), 7 tablet (1.8g/tabletu) bcaa před tréninkem a dvou odměrek instantních bcaa (cca 5g/odměrka) během tréninku (odkýváno Milanem Šádkem). Myslíte, že by mělo smysl konzumovat aminofree během tréninku v kombinaci s již zmíněnými produkty nebo bych se měl spíš držet již zmíněného systému? Zdůvodnění pádné nemám, necítím žádný problém, zkrátka bych rád vyzkoušel něco nového a značka extrifit je specifická různými inovacemi a toho si na ní mimo jiné cením. 
Předem díky.
Odpovědět
Dobrý den,

takto je to samozřejmě v pořádku a pokud bych něco měnil, tak spíš jen záměnu AminoFree za BCAA Instant. Aminofree přidávat ke stávající suplementaci mi přijde zbytečné.
Každopádně doporučuju jejich koupi po vyčerpání Instantů, protože to je skutečně Top produkt, na který jsme právem hrdí.
Odpovědět

[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)