Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akce - Doplňky
Dobrý den,

mám dotaz ohledně akčního zboží, může mi někdo vysvětlit, proč je u Vás zboží, které je v akci přesto dražší než zboží v akci v jiných e-shopech?

Podle mého názoru, možná se pletu, ale hodilo by se, když dáte zboží do akce, aby jej nebylo možné jinde zakoupit levněji.

Zde uvádím příklad:

http://obchod.ronnie.cz/s-5895-aminogel.html    -     za 28,-Kč 80g, 649,-Kč za 25x80g

u Vás v akci

https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt/aminogel      -     za 34,-Kč 80 g, 669,-Kč za 25x80g

Vždy budu raději kupovat přímo od výrobce a ne od překupníků, ale za podmínek, že bude cena minimálně na stejné úrovni.

Přijde mi to dost zvláštní, ale třeba to tak má být :-)

Noname
Odpovědět
Dobrý den,

tak jako nevíme, co bude na Ronnie v akci, Ronnie neví, co bude u nás. Bohužel, sešlo se to tak, že je na obou místech Aminogel, přičemž ani ho mají s 30% slevou, my s 28% slevou. Obě procentuální slevy jsou tam uvedeny a proto mi přijde zvláštní, když se divíte, že zboží s větší slevou je o chlup levnější.
Odpovědět
(15-03-2016, 10:01)Pavel Vacek-Extrifit.cz Napsal(a): Dobrý den,

tak jako nevíme, co bude na Ronnie v akci, Ronnie neví, co bude u nás. Bohužel, sešlo se to tak, že je na obou místech Aminogel, přičemž ani ho mají s 30% slevou, my s 28% slevou. Obě procentuální slevy jsou tam uvedeny a proto mi přijde zvláštní, když se divíte, že zboží s větší slevou je o chlup levnější.

Dobrý den pane Vacek,

já se přeci nedivím tomu, že zboží s větší slevou je o chlup levnější, ale tomu, že Váš výrobek, i když jej máte v akci, se dá najít skoro vždy v nějaké akci levněji než u Vás. 

Prosím, nechytejte mě za slovo, tím nemyslím, že v daný okamžik se dá koupit jinde v akci vaše zboží levněji.

Jen je to pro mě zvláštní, protože vy máte jako výrobce nejnižší náklady a zboží tudíž můžete v akci prodávat levněji než se prodává jinde, minimálně za stejnou cenu.

Prostě když je zboží v akci, tak by mělo být opravdu v akci :-) a ne se jako tak tvářit :-)
Odpovědět
Dobrý den,

asi si nerozumíme, akční zboží je v akci. Netváří se tak. Pokud by Ronnie zrovna neměl Aminogel zrovna v akci, byl by bezesporu dražší než "akční" Aminogel zde. Viz. např. E.Nox za 669 zde v akci vs. Enox na Ronnie aktuálně za 799,-
Ale pokud to myslíte tak, že zde musí být vše levnější, než u ostatních prodejců, tak se také musíte zamyslet nad případnou motivací nás prodávat. Ta by bezesporu zmizela. U většiny značkových shopů to je dokonce tak, že ceny na těchto shopech jsou dokonce záměrně mnohem vyšší, než u smluvních prodejců.
Odpovědět
Dobrý den pane Vacek,

děkuji za vyčerpávající odpověď.
Odpovědět

[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)