Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dotaz
Dobrý den,

již nějakou dobu používám Vaše doplňky a jsem s nimi velmi spokojen. Chtěl jsem Vás zeptat na radu ohledně doplňků. Jedná se o to že k 1.4. nastupuji do Vyškova na základní kurz AČR, kde jídla a spánku mnoho není, zato běhání a cvičení hodně. Proto jsem si osobně myslel, že budou vhodné doplňky CFM 80, V52 a Aminofree peptides a možná HERO

mohli by jste mi poradit vaše doporučení?

Díky a hezký den
Jirka
Odpovědět
Dobrý den,

jsme rádi za vaší spokojenost, to nás těší. Teď k dotazu. Já vlastně přesně nevím, co chcete doporučit. Jde o to, že všechny tři doplňky jsou fajn a hodí se. Protein je jasný, Hero nejlepší potréninkovka, Aminofree skvělá věc na regeneraci.
Takže pokud chcete pouze jednu věc, tak to vezmeme vylučovací metodou. Na kurzu bude stát jídlo za prd. Bude tam hromada sacharidů, málo bílkovin. Takže bych asi vynechal Hero. Pravděpodobně je možné, že tam nebude nějaký silový trénink, takže nebude potřeba pokrývat vyšší potřebu bílkoviny. Takže by se to dalo možná utáhnout i v jídle. Ale 100% budete běhat, chodit, málo spát, pochodovat atd... Regenerace bude 100% potřeba. Proto bych já osobně zvolil Aminofree. Nejlepší věc na regeneraci a ještě tím navýšíte množství bílkovin. Příprava je stejně složitá jako si udělat šťávu, takže se dají pít pořád.
Odpovědět
Dobrý den,

díky za rozsáhlou odpověď, mám v plánu pořídit všechny 3 přípravky, myslel jsem si, že HERO mohu vynechat, alespoň si objednám 2 balení Aminofree. Šlo mi o to zda zrovna CFM 80 je vhodný protein na pokrytí bílkovin a dalších látek nebo zvolit jiný, a zda zvolit Aminofree nebo BCCA. Omlouvám se, že jsem dotaz neuvedl již před tím přesněji. Chtěl jsem vědět zda mnou uvedené věci dávají hlavu a patu na to co mne čeká. Již jsem tam byl, ale kvůli úrazu jsem musel ukončit výcvik, používal jsem tam Actinox a ten tam až tak nefungoval. Proto jsem se rozhodl pro změnu.

Jak píšete jídlo tam opravdu stojí za prd, spánek není člověk tam je v silném deficitu. Je to o hlavě tam, ale proč tělu nepomoci k dobrému výkonu.
Odpovědět
Tak ActiNox tam nemá absolutně smysl... Jinak si myslím, že je to dobrý výběr.
Odpovědět
Dobrý den, mám dotaz. Po tréninku užívám Hero, je ještě třeba užívat navíc Glutamin? Trénink klasicky 4 až 5 krát týdně. Jinak během dne užívám Protein Hydro 90, váhu mám při výšce 191 cm 95kg, tak už nechci nabírat. Spíš bych asi zkusil Thermogel, jak jste mi doporučil minule.
Díky za odpověď
Odpovědět
Dobrý den,

myslím si, že není zase až tak potřebný. Na druhou stranu jsou velcí zastánci skutečně masivního dávkování glutaminu. Glutaminem navíc se rozhodně nic nezkazí. Základní dávka je však v Heru.
Odpovědět

[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)