Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kombinacia suplementov
Dobry den, chcel by som sa poradit o kombinacii vasich suplementov pocas celeho dna... mam od vas protein high80, vitaminy v52, carni liquid, syne thermogenic, gela, jeste by som to chcel doplnit vhodnym gainerom dle vase volby (berme v dotaz ze ho uz ako keby mam). 

Trening- obden HIIT celeho tela v kruhaci, obden intervalove sprinty, 1-2x za tyden dlhsi beh (10-15km) a momentalne vzhladom k zimnemu obdobiu trocha trail kolo... 

V podstate mi ide o zachovanie kondicky a vyuzitie primarneho zdroja energii z tuku.

Moja predstava je cca takto ... rano po snidani vitaminy, medzi jidlom 2x denne protein , pred treningom carni+syne, 30 min po treningu gainer(dle vaseho vyberu), po obede gela ako prevenci a zatazovane hlavne kolena.

Budem rad za vas nazor, tip, radu a vyber vhodneho gaineru, dakujem.
Odpovědět
Dobrý den,

s tím vaším složením a denním rozpisem bych ani nehýbal, protože v něm žádnou chybu nenalézám.
Rozmyslel bych se ale nad gainerem. Píšete, že byste rád využil primárně energii uloženou v tucích. Proto bych gainer nedoporučil, neboť ten by ztracenou energii velmi rychle doplnil a z původního plánu by nezbylo nic. Ale vím, kam míříte a proto bych místo gaineru doporučil spíš HERO https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt/hero . To je doplněk, kterýmá mnohem větší regenerační potenciál a mnohem víc látek určených k potréninkové suplementaci. Včetně podílu vhodně složených sacharidů, avšak ne v takové gramáži, jako je tomu u Gainerů.
Odpovědět
no skvor som tym gainerom myslem doplnenie kvalitnych sacharidov napriklad len v polovicnej davke a nie hned po cviceni az po pol hodine aby zrovna neprerusil proces spalovania.... na ten produkt hero som sa taky dival ale spis mi prijde pre telo to same ako co mozem ziskat s klasickeho gaineru obohateneho o amina  z proteinov a vitaminy, minerali z V52 z dennej suplementaci.
Odpovědět
To není tak docela pravda. Hero je sestaven tak, aby představoval optimální potréninkovou regenerační směs s perfektně vyváženou proteinovou vícesložkovou směsí, glutaminem, BCAA, taurinem, creatinem, inosinem atdatd.. Ale nebudu vás přemlouvat, píšu to jako tip, co bych zvolil já.
Pokud chcete gainer, doporučuji Go Pro 30, který eleminuje výkyvy inzulinu.
Odpovědět
ok tak dame Hera...a co davka.... plna, nebo postaci mensia ?
Odpovědět
Jedna odměrka stačí
Odpovědět
Dobrý den!
Mám dotaz ohledně potréninkové suplementace.
Jestli jsem to správně pochopil, tak po tréniknku je důležité doplnit energii, takže "sachariďák" a dále zajistit výživu pro svaly, takže hydrolizovaný protein aby ho tělo dostalo co nejrychleji.A pak ještě aminokyseliny pro regeneraci.
Můžu tedy po tréninku do šejkru dát odměrku sachariďáku a odměrku proteinu a zapít tím amina, nebo bcaa tablety?
Pokud to je tak správně mám v plánu od vás koupit Hydro 80 a Gain 21.
Děkuji za odpověď, váš fanoušek Extrifitu!
Odpovědět
Dobrý den,

ano, můžete. Anebo si můžete koupit HERO https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt/hero , kde je toto všechno již připravené v dostatečném množství a poměru.
Odpovědět
(05-01-2016, 22:17)Pavel Vacek-Extrifit.cz Napsal(a): Dobrý den,

ano, můžete. Anebo si můžete koupit HERO https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt/hero , kde je toto všechno již připravené v dostatečném množství a poměru.

Děkuji za odpověď. HERO mě taky napadlo, ale obsahuje kreatin a já jsem zrovna teď v pauze od kreatinu.
Odpovědět

[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)