Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
E.NOX, HELLNOX, ACTINOX + nové produkty
dobrý den,
ztratil jsem trochu přehled v produktech Extrifitu, teď po uvedení nových produktů na trh.

Aktuálně používám:
v tréninkové dny BCAA Mega, Hellnox+voda (připadně E.NOX+Actinox), V52, CARNITIN LIQUID
v netrénikové dny BCAA Mega, Actinox

každý den: ZMA (vitamány), GELA, TRIBULUS

Hellnox používám před tréninkem stejně jako E.NOX, akorát buď to kombinuju s vodou či ionťákem, a nebo si namíchám actinox na pití při tréninku v případě použítí E.NOX (zkouším co mi sedí lépe, ale ve výsledku asi přejdu na HELLNOX All-in-one).
Jako hlavní spalovač používám Grenade Black OPS+CARNITIN. 
Jako hlavní a jediný protein používám LONG 80, vlastně na všechno, hlavně večer nebo s vločkama před trénikem (cca1,5-2dhodiny), ostatní příjem mám různou stravu jako tvarohy, kuřecí apod. Po tréninku si dávám BCAAMega+protein bar.

Chtěl jsem se zeptat, zda je tato kombinace v pořádku, případně jak bych mohl kombinaci inovovat o nové produkty. Chybí mi něco k nakopnutí a doplnění energie během tréninku. 
Uvažoval jsem o zařezení BCAA instant během, místo ionťáku či actinoxu(nechat jen po). Ale zároveň mě zaujal Energy gel nebo IONTEX. Tak teď nevím, co by bylo nejvhodnější. 
Dále mě zaujal produkt HERO, z hlediska regenerace, a i když defakto jezdím na cukry(moje energie) před, po bych je nerad bral, jelikož GAINER nechci, jde mi hlavně o spalování a zpěvnění hmoty(růst nemusí být, ale to chci pokrýt čistým HMB). Ale i regel a carnigel.

Moje představa je, minimalizovat počet produktů a raději brát All-in-one. čili Hellnox, Actinox, BCAA Mega nebo instant, LONG 80, a vitamíny. Jako energy bych zkusil "energy gel" a na regeneraci po tréninku "regel" a carnitin nahradil CARNIGELEM. 
Nevím kam ale zařadit případně IONTEX a HERO.
Mám koupený i SYNE, ale obecně synephrinu se chci vyhnout(srdce-tlak), Hellnox snáším. 
Mám 29 let, 170 cm, 82 kg, 26% tuk, 51% voda, 39% svaly. Celkem už rok hubnu, cca 10-15kg dole, vesměs tuk.
Cvičení cca 3-4x týdně, posilovna, kruháče, sporty, běh, posilování, box apod.

Můžete mi nějak tedy poradit ? Zda to mám třeba vyčistit a používat jen Hellnox + Hero a nějaké BCAA + vitamíny ?

Díky na reakci, případně se doptejte, rád odpovím.
Odpovědět
Dobrý den,

tohle je skutečně vyčerpávající popis a místy se v těch kombinacích ztrácím, takže zkusím vypíchnout to podstatné.
Chcete to zjednodušit, zároveň rýsovat a dobře regenerovat. OK, pusťme se do toho.
Takže, před tréninkem zkuste Hell Gel. Vlastně ani nevím proč vám tam chybí. Je to v podstatě All in One produkt, navíc jediný NO produkt v nabídce zcela bez cukrů. Pokud nebude brát Hell Gel, dejte HellNox. E.Nox bych vynechal zcela, pokud chcete redukovat tuk. Actinox užívejte pouze ve dnech volna, pokud v tréninkových dnech užíváte jiné NO.
V průběhu tréninku zvolte BCAA Instant. Pokud redukujete tuk, není Express úplně nejvhodnější a taky pochybuji o tom, že váš trénink je nějaký hodně dlouhý. Express je spíš pro vytrvalostní sporty anebo do objemovky.
Regenerace a růst po tréninku. Zde jednoznačně HERO. Nejsem si úplně jistý, zda se dá označit za gainer. Hero je produkt, který má v postupné časové posloupnosti uvolňovat všechny potřebné látky a to jak bílkoviny, tak sacharidy a jiné.
Iontex, vitaminy jsou určitě fajn. Jedná se o minerální látky, vitaminy, které potřebujete, ale nevázal bych se úplně tréninkem. Pokud není vytrvalostního charakteru, tolik minerálů určitě neztratíte, abyste musel pít Iontex při tréninku. Na to vám stačí ty BCAA. Jiná situace byla v těch vedrech v létě.
Co se týká BCAA 1800 mg, tam není moc co řešit. Ráno na lačno, 3-4 tablety navíc k Heru.
Protein bych osobně vyměnil za Hydro Isolát, ale pokud vám Long vyhovuje, je to v pořádku.
Odpovědět
Dobrý den,
hellgel jsem kdysi zkoušel, ale bylo mi z něj šoufl .. Hellnox je pro mě OK.
Long beru kvůli delšímu účinku, ale až jej doberu, vyzkouším isolát.
Moje tréninky jsou většinou HIIT, čili minimální pauzy a v deélce od 45 min do 120 min.
Předpokládám, že když jste se ke CArnigellu nevyjádřil, je v pohodě jej nasadit místo Carnitinu.

Díky.
Odpovědět

[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)