Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
E.Nox , BCCA , BCCA GT+ free
Zdravím.Sportuji delši dobu a začal jsem dělat silovou gymnastiku.Před tréninkem si dávam 2 odměrky E.NOX,během tréninku 2 odměrky BCCA  instant a po tréninku GT+FREE(gel),GO PRO 30 a LONG 80.Vzhledem k tomu,že tréninky mám až k večeru,mám poté problémy se spánkem.Doporučujete z toho něco vyloučit,popřípadě snížit dávku? Díky
Odpovědět
(07-12-2015, 07:55)roman Napsal(a): Zdravím.Sportuji delši dobu a začal jsem dělat silovou gymnastiku.Před tréninkem si dávam 2 odměrky E.NOX,během tréninku 2 odměrky BCCA  instant a po tréninku GT+FREE(gel),GO PRO 30 a LONG 80.Vzhledem k tomu,že tréninky mám až k večeru,mám poté problémy se spánkem.Doporučujete z toho něco vyloučit,popřípadě snížit dávku? Díky

Dobrý den, 

problémy se spánkem způsobuje E.Nox a jeho konzumace před pozdním tréninkem. Řešením je ho vyřadit, anebo ho dobrat a poté ho vyměnit za jiný stimulant, který brzy přijde na trh do 14 dnů pod názvem Agrezz.
Odpovědět

[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)