Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Protein
(25-12-2015, 19:48)Pavel Vacek-Extrifit.cz Napsal(a): Mimochodem, dostal jsem tento dotaz/stížnost i mailem a na adresu mailu jsem odeslal video, kde si dělám protein a přelévám ho do průhledné sklenice. Samozřejmě absolutně bez hrudek. A taky bez zpětné reakce :-)
Dobry den ,
na video se rad podivam , mail je pracovni a ja mam volno do 3.ledna.
Opravdu si nedelam srandu ani nechci nikoho poskodit, protein HIGH  micham uz pouze mixerem ,v sejkru bez sance..
Dekuji za vas zajem a rychlou odpoved.
Libor
Odpovědět
Dobrý den,
cvičím 4 měsíce a chtěl bych nabrat svalovou hmotu. Ve svých 17ti letech vážím necelých 65kg do posilovny chodím 3x týdně. Už asi měsíc jsem užíval protein ale chci začít užívat i BCAA popřípadně glutamin či creatin o kterém vím že by měl ve svalech zadržovat vodu ale nevím jak suplementy kombinovat.
Odpovědět
Dobrý den,

užívání těchto produktů je následující:
BCAA- min. 5 gramů po tréninku
Gluta- To samé.
Doporučuji produkt BCAA GT+, což jsou BCAA a Glutamin smíchané dohromady v praktickém gelovém balení a dostatečném množství. Vezmete 1 pytlík do posilovny, po tréninku vycucnete a hotovo.
Creatin doporučuji užívat dle návodu, nebo v popisu produktu. Tj,. dodržovat tu sytící fázi a potom postupovat dle doporučení.
Odpovědět
(25-12-2015, 19:48)Pavel Vacek-Extrifit.cz Napsal(a): Mimochodem, dostal jsem tento dotaz/stížnost i mailem a na adresu mailu jsem odeslal video, kde si dělám protein a přelévám ho do průhledné sklenice. Samozřejmě absolutně bez hrudek. A taky bez zpětné reakce :-)
Diky za video, tohle proste nechapu .
Zkousel jsem to jiz asi 30 x ,sejkuju jako blazen - trepu cim dal rychleji a pored zvykam slepence proteinu ,I kdyz o neco mensi Smile
No nic, doma pouzivam tyc.mixer ,kdyz jsem v praci ty hrudky prekousnu .
Asi mam smulu na baleni ,I kdyz jak jsem rekl ten samy problem mel I kolega z fitka.

Chci podekovat za vasi ochotu ,toho si cenim.

Libor
Odpovědět
Dobrý den,

nemáte zač. Napadá mě ještě jedna věc. Kde jste ho koupil?
Odpovědět
Dobry den,
mam úplně ten samy problem co caspator. Můžu trepat s sejkrem jak chci a pořád samá hrudka. Až po odstani cca 15 - 20 min tak je to lepší.
Odpovědět
Dobrý den,

dodavatel suroviny bohužel dodal poněkud lepivější syrovátku. Tato dodávka se spotřebuje během března a pak bude opět vše dle běžného standardu.
Odpovědět

[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)