Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Protein
Dobrý den, každý den cvičím 1-1,5 hodiny. Posiluju hlavně ruce a břicho. Měřím 175 cm a vážím 72 kg. Svaly trochu vyrýsované mám, ovšem nevím, jaký protein nejlépe pít, aby se mi svaly opravdu zvětšily. díky za radu
Odpovědět
Dobrý den Petro, 

protein je stavební látkou pro tělo a svaly se vám tím pádem zvětší po každém proteinu. Jde jen o to, jak rychle vstřebatelný ten protein má být. 
Pokud ho budete užívat pouze po tréninku, doporučuji vám hydrolyzovanou řadu proteinů, https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt...te-90-2-kghttps://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt/hydro-77-dh12 , nebo https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt...ro-80-dh32 . Osobně preferuji Hydro Isolát. 
Pokud ho budete používat i přes den, vemte nějaký universálnější. Třeba high 80.
Odpovědět
Dobry den,
porpve jsem si objednal od Extrifitu protein - Whey 80 Vanilka po kladnych recenzich.
Po prvni davce jsem zazil velke zklamani - protein I po dukladnem protrepani se nerozpusti uplne ,zustavaji hrudky a je vodovy uplne bez peny . Chut je otresna .
Predtim jsem uzival Whey core od Nutrdnu take vanilka . Chut skvela , rozpustnost 100% a peni akorat .
Ja uprime cekal ,ze znacka Extrifit bude mit protein minimalne stejne kvality ne- li lepsi nez Nutrend ..tohle me neskutecne zklamalo.
Budu rad za komentar - bohuzel protein piju s nechuti a budu rad ,az se ho zbavim ..
Odpovědět
Mám úplně ten samý protein a jsem naprosto spokojená. To že se chutě v každé značce liší - je jasné. Používáte na protřepání shaker ? Nesetkala jsem se s hrudkami ani u jednoho proteinu od této značky. Pijete protein s nechutí ? Je to protein, který má zajišťovat jiné funkce než chuťový zážitek.
Odpovědět
(21-12-2015, 12:33)Host Napsal(a): Mám úplně ten samý protein a jsem naprosto spokojená. To že se chutě v každé značce liší - je jasné. Používáte na protřepání shaker ? Nesetkala jsem se s hrudkami ani u jednoho proteinu od této značky. Pijete protein s nechutí ? Je to protein, který má zajišťovat jiné funkce než chuťový zážitek.

Dobry den ,
ja protein nepiju kvuli tomu jak chutna, to je samozrejme .Jen jsem byl zklamany ,ze oproti Nutrendu vanilce tohle je chutove o 2 levely horsi.
A ano pouzivam sejkr , trepu s nim asi 20 sekund jako blazen a protein v nem velmi malo zpeni ( jak jsem rekl je vodovy ) a I tak zustanou hrudky ..
Pro srovnani Whey core Nutrend vanilka - staci 3 x protrepat a mate lehky protein bez jedine hrudky .
Par proteinu uz jsme v zivote vyzkousel ,tentokrat ale poprve od Extrifitu a opravdu tohle jsem necekal Sad
Video recenze Extrifit tymu ho chvali ,pry se da dokonce rozpustit snadno i ve sklence - tak to bych rad videl na vlastni oci .
Priste si holt dam pozor - zatim jsem mel Nutrend, Amix ,Reflex Nutrition a ted Extrifit.

hezky den,
Libor
Odpovědět
Dobrý den,

to, že se vám dělají hrudky, je mi záhadou. Jste jediný, co nám to píše, protože CFM80 se dá úplně v klidu rozmíchat ve sklenici vody lžičkou. Ale budiž. To že nepění, je známkou instantizace. Instantní protein který pění=známka ne zcela kvalitní suroviny. Nepěnivost CFM80 je vyhledávanou vlastností u našich zákazníků. Zároveň nevím, s jakým proteinem jste ho srovnával. High 80 je také mnohem krémovitější než CFM 80 a má výraznější chuť. A to je jeden z důvodů, proč máme 2 proteiny s téměř identickým složením, ale jiným surovinovým základem. Můžete si vybrat. Pokud vám jde o krémovitost a výraznější chuť, kupte si High 80. Pokud vám jde o jiné vlastnosti kupte si CFM80.
Odpovědět
Pane Vacek,
koupil jsem si HIGH 80 a verte mi ,ze po dukladnem protrepani hrudky zustavaji. Dneska jsem pouzil tycovy mixer ,vysledek byl lepsi i kdyz i tak jsem citil slepene kusy proteinu . Bavil jsem se s kolegou z posilovny a ma stejnou zkusenost .
Neverim ,ze ve sklence vody se tento protein rozpusti ,to bych rad videl na videu ,jestli se vam to povede ,tak jste kouzelnik.
Je pravda ze penivost neni znamka kvality ,ale tvoreni hrudek je neprijemne a rozhodne nechci tahat do posilovny nebo do prace mixer ...
Verim ,ze Extrifit je vyborna znacka ,ale za me diky teto zkusenosti uz bohuzel priste nee
Odpovědět
Dobrý den, 

ok, beru. Natočím video, kde to míchám lžičkou. O co se vsadíme?
Odpovědět
Taky přidám video kde mi staci protein rozmichat obyc lzickou...nic sloziteho..zadne hrudky.
Odpovědět
Mimochodem, dostal jsem tento dotaz/stížnost i mailem a na adresu mailu jsem odeslal video, kde si dělám protein a přelévám ho do průhledné sklenice. Samozřejmě absolutně bez hrudek. A taky bez zpětné reakce :-)
Odpovědět

[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)