Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
termogel vs. carnigel vs. syne
#1
Zdravím, pořídila jsem tablety synephrine termo, dávku před tréninkem, jak se má. Nyní chci vyzkoušet ještě termogel a carnigel. Můžu se zeptat jaký v nich je rozdíl ? A zda se to může nějak kombinovat pro zvýšení účinnosti nebo by se to naopak kombinovat nemělo ? V čem je který lepší ? Děkuji
Odpovědět
#2
Dobrý den, 

thermogel využívá principu thermoregulace organismu, kdy stimuluje tělo před tréninkem, lehce navýší tělesnou teplotu při zátěži a organismus spotřebuje více energie jak při tréninku, tak při samotné termoregulaci . To je žádoucí efekt při redukci tuků. 
Carnigel je v podstatě pouze Carnitin v praktické gelové formě. Říct, který je lepší nelze. Oba dva jdou k cíli jiným způsobem a jejich kombinace je rozhodně žádoucí. 
Spíš bych se vyhnul Thermogelu společně se Synefrinem, protože Syne už by tam bylo moc a nemusela byste nadměrné množství snášet dobře. Počkejte s Thermogelem až doberete Syne.
Odpovědět
#3
Thermogel je multikomponentní thermogenní spalovač tuku. Obsahuje vše. Kombinaci s dalšími 2000 mg l-carnitinu, které jou obsaženy v Carnigelu, rozhodně nedoporučuji, protože více, než 2 gramy by pro přecitlivělé osoby mohly být už kritickým množstvím pro spuštění intenzivního průjmu. Ale znám i osoby, kterým nevadí ani 4g l-carnitinu base naráz.
Odpovědět


[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)