Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hubnutí po dětech
Dobrý den, 
chtěl bych poradit pro drahou polovičku. Nestíhá moc cvičit (občas vleze na orbitrek) ani pořádně jíst (máme 2 děti 10měsíců a 2 roky). A ani by podle doktora moc neměla cvičit břicho (který chce redukovat primárně) namáhat protože se jí svaly ještě nesrovnali. Ale doporučil jí na začátek ketodiet a podobné produkty. ALE... když se podívám na složení jejich a vašich produktů tak mi přijde že jste na tom lépe (srovnával jsem ketodiet s vaším protein break!) bílkovina, vláknina podobné ale tuky a sacharidy máte méně... a to nemluvím o ceně kde jsou dvojnásobné oproti vám... 

měří 153cm a váží nyní 73Kg a chtěla by celkem na 50Kg do budoucna bude samozřejmě i cvičit, teď jde o to aby pravidelně do sebe něco dostala a nemusela furt něco vařit pro sebe special tak aby to jen umíchala vypila a bylo hotovo. Takže jsem tak nějak za pomocí aplikace kalorické tabulky dal dohromady toto a zajímalo by mě jestli je to tak možné nahradit jídla převážně výrobky od vás.

selský jogurt bílý 3,8% tuku Hollandia 200g 133kcal
ovesné vločky                                   150g 579kcal
chia semínka                                     20g    99kcal
broskev                                           100g    46kcal

Dopolední svačina
Peptibeef Choco Coco Extrifit              30g   115kcal
nebo
Break! Protein mango Extrifit              36g    139kcal (je tam pak lehce změna ale minimální než výsledky na konci dotazu)

Oběd
Break! Protein mango Extrifit             108g   416kcal

Odpolední svačina
protein tyčinka Choco cookies Extrifit    80g   336kcal

Večeře
Extrifit Micelar Casein 80 night protein   60g  214kcal

Celkem     1745kcal

Bílkoviny    161 g
Sacharidy   223 g
Tuky           42 g
Vláknina      25 g
Odpovědět
Dobrý den,

víte, tělu je to jedno, odkud ty kalorie, resp. živiny přijme. Takže na vaši jednoduchou otázku je prostá odpověď. Ano, rozhodně můžete naše produkty použít, protože jak jste správně pochopil, klíčová jsou čísla složení. Na těch záleží.
Jinak se tedy přiznám, že mě zaskočila informace, proč by se téměř po roce nemohlo začít procvičovat břicho, resp. břišní svaly? Pokud zatrofují, oslabí to střed těla a pramení z toho bolesti zad apod..
Odpovědět

[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)