Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Redukce váhy
#1
Dobrý den. 
Mám dotaz ohledně suplementace při dietě(cíl min. 10kg tuků dolů) Stravu mám vyřešenou + Break, Fatall ( ráno, oběd), Amigo (rano, oběd, po tréninku) před kardio tréninkem Thermogel. 
Rád bych se zeptal, jestli je tohle složení správné a co popřípadě vyměnit či doplnit. Hlavně co protein, jestli ano, tak jaký prosím. 
195cm - 115kg - v období korony se chci zaměřit hlavně na redukci váhy(kardio trénink- veslovací trenažér, běh). Nárůst svalů není podstatný. 
Děkuji předem za odpověď
Odpovědět
#2
Koľko bielkovin na deň zjete koľko sacharidov tukov?
Bielkoviny 2g na 1kg telesnej váhy teda ak niekto váži 90kg bude potrebovať 180g bielkovín na deň.... Sacharidy obmedziť na 3g na 1kg telesnej váhy a tuky asi tak na 0,5g na 1kg telesnej váhy...

Kardio ráno na lacno by som dal 30 min ale spolu s bcaa alebo protein nejaký rýchly aby neprišlo na rad strata svalov.. Silový tréning 3x týždenne ideál po každom silovom aspoň 15 min stacionárny bycikel alebo hociaky kardio trebárs aj veslovanie..

Keďže ide o diétu a redukcia tuku odporúčam protein isolate https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt...te-90-2-kg

Alebo ak chcete na dlhšie zasytenie bez potreby jedla co je pri redukcii tukov žiadané tak odporúčam multiprotein long https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt...ltiprotein
Odpovědět
#3
Dobrý den,

jednoduchá odpověď. Ano, je. :-) Co se týká toho proteinu, většinou se používají do diety produkty, co mají co nejnižší množství tuku a sacharidů. Takový parametr splňuje Peptibeef a Hydro Iso 90. Nicméně, použít lze jakýkoliv po splnění nějakýcj podmínek. Více vám osvětlí tento článek. https://www.extrifit.cz/cs/blog/clanok/p...n-do-diety
Pak je samozřejmě potřeba trochu manipulovat se stravou v návaznosti na změny váhy. Ale to je trochu na dýl.
Odpovědět


[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)