Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rada vyzivoveho poradce + vašich produktu
Wink 
Dobrý den, měl bych dotaz máte nějakého vyživovacího poradce popř. trenéra, který by mi poradil jak s jídelníčkem tak s stravou tak s tréningy. Potřebuji během třech měsíců ubral tuk a nabrat více svalové hmoty četl jsem recenze na vaši značku na několika stránkách a jsem pevně rozhodnut jen nechci vybírat dle písmenek u produktu ale chtěl bych si o tom s někým promluvit celkově.
Odpovědět
Dobrý deň,

Ak chcete schudnúť tuk jedine kaloricky deficit to znamená prijať menej potravy a spáliť viac. To je prvý dôležity bod. Druhy môžete použiť nejaký protein s nízkym obsahom sacharidov aj tukov. Je na vás či si zvolíte rýchly (ktorý nezasýti vôbec tzv izolat alebo hydrolyzat), alebo odporúčam viaczložkový ktorý zasýti viac a dlhšiu dobu bude pokoj od jedla ( predsa to v diéte chcete). No a hlavne 4x až 5x do týždňa kardio trendinng (beh, skaknie, HIIT) atď. A silový tréning odporúčam 3x až 4x do týždňa. Stravu uprednostniť hlavne vela zeleniny, bielkoviny (chudé kuracie, hovädzie), ryby atď. Tuky len zdravé (avokado, olivový olej), a zo sacharidov celozrné potraviny (ryža natural napr)..
Odpovědět
Dobrý den, mohu vám dát kontakt na některé osobní trenéry a poradce, pokud mi sem napíšete mail.
Odpovědět

[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)