Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
,,Kvalita,, svalu
Dobrý den,

prosím o radu. Chodím do posilovny 4 x týdně (sil. trénink + cardio na závěr), hlídám si makra dle kalorických tabulek. Za posledních 6 měsíců se mi podařilo zhubnout cca 7 kg. Postava si mi očividně změnila, ale poslední dobou mám problém s ,,kvalitou,, svalů. Dávám do cvičení opravdu hodně, ale místo toho, abych měla stále pevnější tělo, pozoruji poslední dobou opak. Jako bych měla všechny svaly unavené a ,,měkké,,.  V čem můžu dělat chybu? Chtěla bych se posunout zase dále. Jinak mi je třicet. Děkuji moc Any
Odpovědět
Dobrý den,
pravděpodobně jsou přetažené, přetrénované. Možná by to chtělo na pár dní zvolnit jak v tréninku, tak ve stravě. Svaly se opět naplní, organismus si odfrkne a ano, možná zase nějaké to kilo přiberete, ale pak to zase pofrčí tím správným směrem. V podstatě to tak dělají všechny ty fitnessky co vidíte na fotkách. Mají několik měsíců dietní stravu, pak třeba soutěž, měsíc oddech a jdou do toho nanovo.
Odpovědět
(28-01-2020, 20:51)admin Napsal(a): Dobrý den,
pravděpodobně jsou přetažené, přetrénované. Možná by to chtělo na pár dní zvolnit jak v tréninku, tak ve stravě. Svaly se opět naplní, organismus si odfrkne a ano, možná zase nějaké to kilo přiberete, ale pak to zase pofrčí tím správným směrem. V podstatě to tak dělají všechny ty fitnessky co vidíte na fotkách. Mají několik měsíců dietní stravu, pak třeba soutěž, měsíc oddech a jdou do toho nanovo.

Děkuji Vám za radu Smile.
Odpovědět

[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)