Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nové příchutě
#1
Dobrý den,nemáte v plánu rozšířit příchutě u gaineru Gain21?Nevím jak je to s prodejností tohoto výrobku,ale vzhledem ke složení,perfektní rozpustnosti,dosavadním skvělým příchutím a nakonec i ceně,bych si tipoval,že bude víc než dobrá,a tudíž bych se přimlouval za rozšíření nabídky co se právě příchutí týče,např.malinová nebo banánová by nebyla si myslím úplně od věci Smile
Odpovědět
#2
Dobrý den,

v dohledné době ne. Čímž nevylučuji, že se tak někdy nestane, ale v současné době rozšiřujeme příchutě u jiných produktů jako je Break, puding apod.
Odpovědět
#3
Zdravím,
připojím se s dotazem na chutě.
Bylo by možné výrobky ochutit jinak než do sladka. Za ty leta co popíjím různé proteiny, sachariďáky apod. jsem už celej přeslazenej a kolikrát na ně ani nemám chuť.
Teda jestli vůbec existuje nějaká vhodná nesladká chuť co se dá pít, netestovali jste to ?
Odpovědět
#4
Dobrý den,

takové chutě testují všichni výrobci. Tedy ti, co skutečně vyvíjí a vyrábí. Jako např. Extrifit, přičemž drtivá většina firem si nechává vyrábět maximálně tak do jejich obalů. No a odpoveď zní, že na slano se to nedá. Resp. nedá se to udělat jako koktejl. Potravinu typu nějaké polívky ano. A o kyselejší příchutě tady není moc velký zájem. Relativně slušně fungují někde v Austrálii, ale u nás příchutě typu citron vždy skončily prodejním propadákem.
Odpovědět


[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)