Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaky doplnek stravy
Dobry den,
omlouvam se, ze pisi bez diakritiky - pisi z nemeckeho pocitace. Bylo by prosim mozne mi poradit, jaky doplnek stravy nejlepe vyuzivat? Bez nejakeho velkeho studovani jsem si poridil protein high whey 80, nicmene po nejake dobe zjistuji, ze to asi nebyla uplne dobra volba. Jsem 190 cm vysoky, 82 kg, ektomorfni typ. Po dlouhodobem a vleklem zraneni achylovky bych se rad zase trochu dostal do formy a nabral nejakou svalovou hmotu. Co jsem se zde snazil aspon trosku nacist, byl by pro me asi vhodnejsi gainer nez protein? A pokud ano, doporucite mi konkretne jaky? Diky moc,
H.
Odpovědět
Dobrý den,

vždy, když potřebujete poradit co nejkonkrétnější produkt, je dobré co nejkonkrétnějí specifikovat svůj cíl, protože "dostat se do formy" má tisíc podob. Čili pokud chcete primárně přibrat, správně jste odhadl, že by byl pro vás vhodnější gainer.
Ten protein ale nezatracujte, dodá vám bílkoviny potřebné pro růst, užívejte ho po tréninku a třeba na noc. Ovšem kalorické navýšení a dostatek sacharidů a energie pro přibrání a růst svalové hmoty vám dodá Gainer. Doporučuji Go Pro 30, který budute užívat 2x přes den. https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt/go-pro-30
Odpovědět

[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)