Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Glutamin od Extrifitu
Question 
Ve středu mi přišel balík, vše ok, až na to, že mi přijde že glutamin v instatní formě smrdí jako hašené vápno, je to normální ?
Odpovědět
(19-05-2019, 15:04)Začatečník Napsal(a): Ve středu mi přišel balík, vše ok, až na to, že mi přijde že glutamin v instatní formě smrdí jako hašené vápno, je to normální ?

Haseny vapno jeste dobry,ten muj smrdel jak kdyz vysypes amiga z kapsli-takhle nejak smrdej uschly skorapky, kdyz je rozmixujes v robotu(babca je pak dava slepicim).Nejak jsem na to nemel a poslal jsem to do kose,to se nedalo Smile
Odpovědět
Dobrý den,

ano, jedna šarže Glutaminu je přišla od dodavatele výrazně aromatizovaná. Mohu Vás ujistit, že ten Glutamin je naprosto v pořádku, kvalitní, vyrobený fermentací apod, akorát má tuto nepříjemnou vlastnost.
Odpovědět
(20-05-2019, 20:15)admin Napsal(a): Dobrý den,

ano, jedna šarže Glutaminu je přišla od dodavatele výrazně aromatizovaná. Mohu Vás ujistit, že ten Glutamin je naprosto v pořádku, kvalitní, vyrobený fermentací apod, akorát má tuto nepříjemnou vlastnost.

Mozna je dobre,ze pismo neprenasi cichove vjemy,protoze bych Vam nepral citit ten smrad,ktery se z baleni vyvalil.Mozna ze nakonec byl v poradku,o cemz ale dost silne pochybuju vzhledem k tomu smradu a kdyz nikdy takhle nesmrdel,kazdopadne realne hrozilo ze si s tou vonavkou zkazim protein nebo vrhnu,tak jsem volil cestu nejmensiho odporu a vyhodil ho.Nakonec mi nebylo ani lito tech penez.Jen uz jsem v nej ztratil duveru bohuzel.
Odpovědět

[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)