Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prohormony
Dobrý den pane Vacek. Už delší dobu jsem Vám chtěl napsat, protože si skutečně velice vážím toho, co tady pro všechny děláte, a chtěl jsem Vás poprosit o radu. Jste skutečně člověk na svém místě. A čím víc si přečtu Vašich rad a odpovědí tady na internetovém fóru, tak tím více jste mi sympatický. Je opravdu veliká škoda, že takových lidí, jako jste Vy, není prostě víc. A pořád věřím tomu, že Vy budete ten pravý, kdo mi skutečně pomůže, protože mám jeden obrovský problém, který prostě nedokážu vyřešit.  Asi před jedním rokem jsem udělal chybu, které budu pravděpodobně do konce svého života litovat. V té době jsem si totiž na internetu objednal jeden údajně přírodní doplňek stravy pro zvýšení svalové syntézy bílkovin s obchodním názvem Anogenin. Když jsem ten doplňek bral, tak mi bylo skutečně báječně. Byl jsem plný sebevědomí, odvázaný, lehce agresivní, napumpovaný energií a bylo mi skutečně fajn. Přirovnal bych to k lehčí dávce pervitinu, ale navíc s celodenně napumpovanými svaly. Ale po vysazení tohoto údajně přírodního doplňku přišla taková kocovina, z které se nemohu doteď vzpamatovat, protože ten údajně přírodní doplňek stravy byl ve skutečnosti prekurzor anabolických steroidů, tj prohormon, a s největší pravděpodobností se o přírodní doplněk stravy určitě nejednalo. Netušíte náhodou, co se mohlo vlastně se mnou stát, že jsem na tom po vysazení tohoto doplňku tak, jak na tom jsem? Únava, odkládání důležitých záležitostí, poruchy paměti, nesoustředěnost je moje každodenní realita. Už od Dětství mi totiž byl diagnostikován syndrom ADHD, neboli tzv. lehká mozková dysfunkce.  A je to den ode dne horší a horší. A začalo to po vysazení tohoto doplňku. Co mám vlastně dělat pane Vacek? Jsem z toho skutečně nešťastný. Co myslíte pane Vacek, pomůžete mi? Předem Vám děkuju za odpověď. S pozdravem Slávek VolrábCCueě pomCže.  
Odpovědět
Dobrý den,

v první řadě děkuji za Vaše slova, moc si jich vážím. I proto jsem se snažil najít nějaké informace o tomto produktu, protože já ho neznám a ani nevím o nikom, kdo by ho užíval. Takže jsem byl odkázaný jen na oficiální informace distributora. Jenže to je upřímně řečeno k ničemu. Jde totiž o to, že američtí výrobci nemají nad sebou nějakou hrozbu naší obdoby SZPI nebo něčeho takového. Evropští distřibutoři to pro změnu sem vozí na černo, pololegálně, ale zcela jistě bez schvalovacích procesů k prodeji. Takže co v tom skutečně je, to nikdo neví. A to je právě ta potíž, kdy já nemohu odhednout, co vám způsobuje ty problémy. Může to skutečně být tak, že v tom byl nějaký steroid, Američeni rádi přidávají trochu MDMA do všeho, abyste byl v laufu a po vysazení jak tohoto nastřelováku, tak těch anabolických látek jednoduše dochází k tomu, že nemáte ani energii a ještě k tomu máte potlačeny přirozeně anabolizující procesy v těle. Takže všechno špatně.
Co s tím dělat? No domnívám se, že nic. Pouze čekat. Určitě nepřestat cvičit, určitě nerezignovat na kvalitní výživu. Dřív nebo později se to srovná, jakkoliv teď pořád můžete jít směrem dolů a cítit se hůř a hůř. Když to řeknu natvrdo, každý uživatel steroidů jde po vysazení psychicky i fyzicky dolů a trvá to tak 3 měsíce, než se to začne rovnat a jít zase nahoru. Jak psychika, tak vlastní hormonální produkce atd.. Tak snad to všechno dobře dopadne a příště se vyhýbejte americkým dovozům.
Odpovědět
Děkuju Vám pane Vacek za odpověď. Vy dokážete člověku vždycky zvednout náladu k lepšímu. Napadly mě dvě možnosti, a rád bych znal Váš názor. Myslíte si, že by stálo za to si nechat udělat určité krevní testy a vyšetření u lékaře, protože jiná možnost vlastně zjistit, co se mnou je pravděpodobně neexistuje. A nebo existuje i nějaká možnost provedení odborné expertizy toho doplňku v nějaké kvalifikované a certifikované chemické laboratoři? Rozumíte pane Vacek trochu lidským hormonům, a i jejich problémy s nimi? Mě totiž nejde do hlavy jedna věc? Asi se mnou pane Vacek budete určitě souhlasit s tím, že spousta profesionálních, tak i amatérských kulturistů bere anabolické steroidy a jim podobné látky hormonální povahy(růstový hormon, růstové peptidy, inzulín,..atd). Byl jsem dokonce i toho sám světkem, když jeden profesionální kulturista ve fitku, do kterého chodím si v šatně před všema lidma píchnul dávku inzulínu z aplikačního inzulínového pera. A přísahám bohu, že si nevymíšlím, fakt jsem to viděl na vlastní oči. Ale pořád si říkám, že když je tolik kulturistů tak hodně nasypaných, tak jaktože jsou pořád tak v pohodě, a žádné duševní a zdravotní následky to na nich ve většině případů nenechává? Mě to pořád nedává smysl. A ještě se Vás jenom tak okrajově ze zajímavosti zeptám, protože Vy byste to mohl vědět, když už tak dlouho ve společnosti Extrifit pracujete. Chystá společnost Extrifit třeba někdy novinku v podobě nějakého testosteron boosteru, a hormonální optimalizace? Myslím si, že byste si svojí klientelu určitě našli, protože v dnešní době je docela velký zájem o tyto druhy výrobků. Já si totiž myslím, že vzhledem k dnešnímu uspěchanému stylu života, kvalitou stravy, ovzduší, množství léků, ale i třeba spodních vod je dnešní mužská společnost doslova v přímém přenosu kastrována.
Odpovědět
Dobrý den, hodně otázek naráz. :-)
Takže jdem na to postupně. Krevní testy- bezpochyby ano. Chce to ale nějakého odborníka, třeba i sportovního lékaře, ne nějakého běžného obvoďáka. Což ovšem neznamená, že vy zrovna nemáte obvodního lékaře špatného. Já mám třeba skvělého a klidně bych ty testy nechal udělat i u něj
Certifikované laboratoře jsou a rozbor si tam udělat můžete. Akorát to stojí dost peněz. Anebo můžete napsat hlášení na SZPI, kde uvedete, že jste koupil ten aten produkt u toho a toho prodejce a že máte po tomto produktu zdravotní potíže. A oni ten rozbor udělají zadarmo, jen si nejsem jistý, jestli vás spraví o výsledku. Rozhodně tím ale uděláte službu ostatním pot. zákazníkům.
Užívání AS. Každý člověk je jiný. Někdo snáší AS bez problémů, jiný rozhodně v pohodě a bez následků není. Ale tím se samozřejmě nikdo nechlubí, vy vidíte ve fitku jen ty obrovské svaly, ale obrovské potíže byste viděl u něj v soukromí. Mimochodom, pokud si aplikuje AS na veřejnosti, není to profík, ale debil. Ale jak říkám, neplatí to u všech.
Test. booster. O tom samozřejmě uvažujeme, ale v tomto ohledu je legislativa EU poměrně hodně přísná. Což je zase dobře pro zákazníka, protože něco takového, co jste si koupil, by nebyla šance vyrobit. Takže příště už jen produkty Made in EU, ideálně Extrifit.
Odpovědět

[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)