Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
celé tělo ve dvou dnech?
Ahoj, prosím o menší radu. 

Nejsem úplný začátečník, bohužel ale posledních pár měsíců se kvůli různým okolnostem dostanu do posilovny pravidelně jen 2x týdně a to v úterý a ve čtvrtek. Do teď jsem cvičil takto: úterý prsa, biceps, nohy a čtvrtek záda, triceps, ramena. Vždy tak 9 cviků a celkem mi to vyhovovalo. Nedávno mi ale radili, že bych to měl prohodit a cvičit spolu prsa, triceps, ramena a ten druhý den zada, biceps, nohy. Prosím jen o radu, který systém je tedy vhodnější. Nebo, zda je to celé úplně špatně. 
Díky moc za zpětnou vazbu a přeji všem plno větších i menších úspěchů. Prima zbytek dne. 
J. V.
Odpovědět
Dobrý den,

myslím, že při chození 2x týdně do posilovny je úplně nejlepší trénink 2x týdně fullbody. Tzn., těžké základní cviky, projet celé tělo a procvičit tak svalovou partii 2x týdně. Tak bych to rozhodně udělal já.
Odpovědět
Fajn, to zní rozumně a myslím i přínosně. Posledně jsem bral inspiraci z článku "Trénink z pravěku, po kterém určitě přiberete" a byl jsem spokojen. Takže dám znovu na vás (na Extrifit) a nasadíme dle možností 2x týdně Fullbody. Díky moc za odpověď. Určitě se pak podělím o výsledky.
Ať se daří, díky moc.
Odpovědět
Ono je to vlastně popsané tady.
Odpovědět

[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)