Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zhubnout nebo budovat svalovou hmotu
#1
Dobry den, potreboval bych poradit, od zari do ted jsem ze 132kg zhubnul 15kg na 117kg vyska 190cm. Zhubnul jsem prakticky jen upravou jidelnicku. V posilovne jsem cca 13x za mesic. Otazka zni: jeste zhubnou nebo zacit budovat svalovou hmotu. Pokud zhubnout na jakou vahu?

Predem diky
Odpovědět
#2
Dobrý den,

a co to dělat současně? Hubnout a zároveň budovat svalovou hmotu. Při tréninku v posilovně budete zatěžovat svaly, přičemž zachováte množství bílkoviny na 2 gr na kilo váhy a sacharidy na 2-3 gramech. To zajistí dostatek živin pro čistý růst svalů a přitom deficit energie budete čerpat z tukové zásoby.
Odpovědět
#3
Dobry den, dekuji za odpoved me bylo receno, ze budovat svalovou hmotu a hubnout nejde. Ze bud a nebo. Tak ted nevim.
Odpovědět
#4
Ale samozřejmě, že jde. A pokud byste měl nějaké měření, zjistil byste, že už to dávno probíhá. Pokud v tom tréninku cítíte, že zvedáte víc, děláte víc opakování se stejnou váhou, zvládnete víc sérií, je to jen zjevný důkaz toho, že sílíte - tzn, rostou vám svaly. Akorát, že ty přírůstky ještě nejsou tak vidět, pokud je třeba ještě pokrývá vrstva tuku.
Odpovědět
#5
Dobry den, diky za rady. Bilkoviny mam na 2gramech sacharidy tak na 3gramech. Ale kolik tuku denne prijmout? Dekuji
Odpovědět
#6
Tuků budete mít dost v mase, mléčných výrobcích, pokud je konzumujete. Sem tam přihoďte nějaké ořechy, nebo Omega 3. Nijak speciálně bych je ale nedávkoval.
Odpovědět


[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)