Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rameno-loupani/preskakovani
Dobry den je mi 20 let posiluji 2 roky jenze mam problem ze mi v pravem rameni loupe a trosku to i boli myslim ze nejaky kloub (leve rameno neboli a nevydava podobne zvuky) preskakuje da se to napravit bez doktora? Kloubni vyzivu si hodlam koupit ale trosku tapu a nevim kterou bych mel vybrat od vas jinak bolest neni nijak velka.A taky bych byl rad kdyby mi nekdo doporucil nejaky clanek/video o strenicku a rozcvicovani pred treninkem jak celeho tela tak i ramen (myslim to tak ze hlavne na ramena bych se mel zamerit).
Odpovědět
Dobrý den,

nejprve bych zaskočil za nějakým dobrým fyzioterapeutem, který to častokrát srovná. Na rameno může působit disbalance prsou, zad, trapézu atd... a on by to mohl odhalit a něco s tím udělat. Křupání samo o sobě nění nic závažného.
Co se týká výživy, nejsilnější je Elastor, momentálně vyprodaný, ale já mám skvělou zkušenost s Flexainem. https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt/flexain

Ilustrační a skvělý trénink na ramena najdete po zadání Slavoj Bednář - trénink ramen do googlu a hned vám vyjede odkaz na You Tube. Já ho sem dát nemůžu kvůli antispamové ochraně.
Odpovědět

[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)