Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gainer a projímavé účinky
#1
Dobrý den, měřím 180cm a mám 63kg. Před cca 20-ti lety jsem aktivně posilovat a bral u toho gainer (jméno si už nepamatuji). Sice jsem přibral pouze cca 1-2kg ale co mě nepříjemně zarazilo bylo, že po vypití gaineru jsem pravidelně měl do 2 hodin řídký případ s hustým běháním (průjem).  Nyní bych chtěl zase začít posilovat a hlavně konečně přibrat alespoň 5kg/rok. Nerad bych ale zase zažíval zmíněné zažívací potíže. Nemáte nějaké poznatky s tímto problémem a jak se mu eventuelně vyhnout? Je také vhodnější s gainerem brát i BCAA abych opravdu konečně přibral? Celý život jsem jak atlet brčko a chodím domů kam mě vítr zavane a už mě to nebaví :-)
Děkuji za radu.
Odpovědět
#2
Dobrý den,

srovnávat doplňky před 20 lety s těmi dněšními je jako srovnávat Favorita s novou Oktávkou. To prostě nejde. Nevím, co vám tehdy způsobovalo ty potíže, ale pokud nejste alergický na nějakou ze složek v gaineru (složení je transparentní, narozdíl od minulosti), tak byste tyto potíže mít neměl. Nicméně, Gainer je pořád volba No.1 pro vás. Vy prostě potřebujete 2 věci. 1. dobrý trénink, který donutí tělo k růstu a absorbci přijaté energie.2) dostatek živin a kalorií pro růst. A k tomu je nejlepší gainer. Zkuste tento: https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt...re-gain-21 a přidejte ho 1-2x po 2 odměrkách ke stávající stravě a 1-2 odměrky po tréninku.
Odpovědět


[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)