Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Actinox
#1
Dobrý den, mám otázečku ohledně produktu Actinox. Složení Actinoxu chápu,až nasložku ActiNos,kdy jsem na internetu nalezl, že se jedná o nějakou patentově chráněnou směs. Nevíte přesně co ta směs je a co má dělat? Jelikož takto si kupuji drahý produkt a nevím co si přesně kupuji. Děkuji
Odpovědět
#2
Dobrý den,

to jste nemusel nijak složitě hledat, protože co ActiNos je (selektivní nitro peptidy a frakce modifikovaného, částečně hydrolyzovaného syrovátkového izolátu) a co to dělá (působí jako CELODENNÍ stimulant produkce oxidu dusnatého (NO). Zvyšuje napumpování a prokrvení svalů, které přispívá k lepšímu využití živin ve svalových buňkách.), je napsáno u produktu. ActiNos je ta hlavní věc, co dělá ten produkt tak drahým a zároveň je to jistý ukazatel síly značky, protože v takovém množství ho skutečně najdete u málokteré světové značky.
Odpovědět
#3
Děkuji za odpověď.  Co jsem koukal po internetu, tak složku ActiNOS používá ještě firma Amix, ale tam opravdu té složky nepoužívají tolik jako Vy a jejich produkty jsou i cenově hodně nahoře. Chtěl bych se ještě zeptat zda Actinox užíváte a jestli máte kladné zkušenosti.
Děkuji.
Odpovědět
#4
Dobrý den, ano, užívám. Stejně tak jako všichni z Extrifit Teamu, protože to je jeden z našich Top produktů i ve světovém měřítku. O ActiNoxu hovoří ve 3.30 minutě Vojta Koritenský na You Tubu. Kvůli spamům sem nemůžu dát odkaz, takže musíte na YT zadat Vojta Koritenský On The Top Stavba Extrifit Gymu.
Odpovědět


[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)