Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaký suplement?
#1
Ahoj,
přemýšlím jaký doplněk stravy pořídit. Jelikož za prvé cvičím a chtěl bych nabrat svalovou hmotu, ale na druhou stranu ještě jedu vytrvalostní sport jako plavání, kol. brusle, běh... A zastavil jsme se u toho jestli koupit Protein anebo Gainer. Mám necelých 180cm, vážím 70 kg ale skoro nepřiberu. max kilo ale to je pak hned dole. Mám tak trochu pocit že co naberu, tak to po nějaké chvíli spálím. Co by tedy bylo vhodné?
Odpovědět
#2
Dobrý den,

máte obrovský výdej energie, který vám brání v tom, abyste přibral. Aby se tak dělo, musíte svůj příjem energie radikálně navýšit. K tomu vám bude protein k ničemu. Proto se soustřeďte na Gainer. Teď je v akci G15, klidně kupte ten. https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt...lic-gainer Klíčové je, s ním nijak nešetřit, užívejte ho klidně 3-4 denně po jídle, určitě ne jako náhrada jídla. Vy musíte kalorie z Gaineru přidat, ne nahradit ty z jídla Gainerem.
Vzhledem k vašemu tréninkovému zatížení bych doporučil ještě Hero, což je hodně ultimátní potréninková směs, napěchovaná regeneračními látkami. Ten užívejte po každé tréninkové jednotce. Především té vytrvalostní. https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt/hero
Odpovědět
#3
Moc díky, koupím
Odpovědět


[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)