Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gynekomastie
Dobrý den chci se zeptat jestli v proteinu,kreatinu jsou hormony na zvětšování gynekomastie ?? Na shledanou trápí mě že mám gynekomastii a nemůžu brát doplňky
Odpovědět
Zdravím,
Dle mého názoru je to naprostá hloupost. Žádná taková látka v proteinu ani kretinu není. Gynekomastie známá také jako gyno se rozděluje na dvě podoby: 1. Pravá gynekomastie, zde se jedná o zvětšení prsní žlázy a je nutné řešit s lékařem. 2. Pseudogynekomastie kdy se jedná o nadměrné ukládání tuků v oblasti prsou. V tomto případě doporučuji se zaměřit na cviky pro posileni prsniho svalstva a upravit jídelníček a pohybovou aktivitu.
Odpovědět
(09-11-2018, 09:17)Mára Napsal(a): Dobrý den chci se zeptat jestli v proteinu,kreatinu jsou hormony na zvětšování gynekomastie ?? Na shledanou trápí mě že mám gynekomastii a nemůžu brát doplňky

Dobrý den, nic takového tam není a ani být nemůže. Vaše gynekomastie je způsobena hormonálními výkyvy v době dospívání, na to nemá protein vliv.
Odpovědět

[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)