Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Svalova hmota a suplementy
Dobry den, potreboval bych poradit zda spravne uzivam doplnky. Posiluji cca dva mesice 190cm 120kg. Za dva mesice  jsem zhubnul 12kg. Jde mi o to ze chci jeste shodit cca 10kg. Je mozne nabirat svalovou hmotu a budovat objem kdyz hubnu. 
Pouzivam 
Bcaa + glutamin kazdy den rano a po cviceni
High 80 kazdy den dopoledne odpoledne 
Beefmass po cviceni
Jeden tyden posiluji 2dny v tydnu streda ctvrtek druhy tyden 4 dny po,ut, pa,ne

Denni prijem je kolem 3000 kcal 240g bilkovin 340g sacharidu a 100g tuku
Zatim na sobe pozoruji pouze zpevneni tela.
Predem diky za odpovedi
Odpovědět
Dobrý den,

začnu od konce, protože vaše předposlední věta "Zatim na sobe pozoruji pouze zpevneni tela." mi nedává smysl. Jak pouze? Vždyť jste shodil 12 kilo! To je fantastický úspěch a věřte mi, že spousta lidí to nedokáže.
Zároveň vás múžu ujistit, že nabírat svaly a shazovat lze. Minimálně v této fázi diety, kde máte ještě hodně bílkovin a kalorií pro růst svalů, ale ne už dost na to, aby se ukládaly tuky. Takže prostě jen pokračujte. Jakmile se to zastaví, trochu sáhněte do příjmu tuků, těch máte pořád relativně dost a pokračujte zase dál. Postupně, opět jakmile se to zastaví, přidejte nějaký spalovač, třeba Synefrin, Thermogel, více aerobní aktivity atd.., ale třeba už budete se svou postavou natolik spokojený, že k tomu ani nemusí dojít.
Odpovědět
Dobry den, dekuji za odpoved. Jak jsem psal ze na sobe pozoruji jen zpevneni tim jsem myslel, ze svalo hmota a objem roste hodne pomalu. Ubytek na vaze je super. A co se tyce uzivani suplementu neni potreba neco zmenit?

Dekuji

admin
Dobrý den,

začnu od konce, protože vaše předposlední věta "Zatim na sobe pozoruji pouze zpevneni tela." mi nedává smysl. Jak pouze? Vždyť jste shodil 12 kilo! To je fantastický úspěch a věřte mi, že spousta lidí to nedokáže.
Zároveň vás múžu ujistit, že nabírat svaly a shazovat lze. Minimálně v této fázi diety, kde máte ještě hodně bílkovin a kalorií pro růst svalů, ale ne už dost na to, aby se ukládaly tuky. Takže prostě jen pokračujte. Jakmile se to zastaví, trochu sáhněte do příjmu tuků, těch máte pořád relativně dost a pokračujte zase dál. Postupně, opět jakmile se to zastaví, přidejte nějaký spalovač, třeba Synefrin, Thermogel, více aerobní aktivity atd.., ale třeba už budete se svou postavou natolik spokojený, že k tomu ani nemusí dojít.
Odpovědět
Dobrý večer,

ano, to je jasné, to jde pomalu. Nabrat 5-6 kilo svalové hmoty za rok se obecně považuje za velký úspěch, takže za dva měsíce nelze čekat zázraky.
Po dobrání Beefmassu bych ho vyměnil za HERO, což je mnohem vhodnější potréninková směs. https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt/hero , před tréninkem bych dal třeba HellGel, aby ten trénink byl trochu intenzivnější, ale jinak v zásadě není nic měnit, pokud to funguje.
Odpovědět

[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)