Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jaké suplementy
#1
Dobrý den, chtěl bych vědět jaké kombinace suplementů jsou nejlepší brát před, při a po tréninku abych co nejefektivněji nabíral svalovou hmotu . Díky
Odpovědět
#2
Dobrý den,

hodně záleží, jestli jste před závody, nebo v nějakém období nabírání. Všeobecně platí, že před, během a po tréninku musíte užívat doplňky v co nejstravitelnější formě a plné prorůstových látek.
Před tréninkem tedy doporučuji Aminokyseliny, ideálně Aminofree, https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt...e-peptides, ale teď bych spíš využil extrémně výhodné akce na BCAA Instant a použil bych ty. https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt...t-akce-1-1 Vypijte 2 odměrky cca 30 minut před tréninkem společně s 4 kapslemi Argininu Peptides https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt...s-arginine a 2 kapslemi čistého Argininu https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt...ne-1000-mg Pokud chcete užívat NO stimulant, není to úplně nutné, ale váš trénink to určitě zvedne, tak nemusíte užívat to, co jsem psal, ale postačí 2-3 odměrky HellNoxu https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt/hellnox
Při tréninku můžete pít nápoj z 1-2 odměrek BCAA Instant a po tréninku vřele doporučuju multikomponentní HERO. https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt/hero Obsahuje dostatek aminokyselin, třísložkových sacharidů, glutaminu i bílkovin, které byste jinak musel pracně míchat dohromady.
Odpovědět
#3
Děkuji , a co Arginin AKG ? a Hydro 90? díky
Odpovědět
#4
To samozřejmě můžete taky. Můžete před tréninkem dát i glutamin, peptibeefy atd.. Těch věcí je ještě poměrně dost. Co se týká Iso Hydra90, tak pokud nejste v dietě, je vhodnější Hero podle mě.
Odpovědět


[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)