Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobrý den
Dobrý den, mám vacsi problém a nik mi nevie pomôcť som telesne postihnutý chyba mi polovica ľavej ruky a strašne by som chcel posilňovať mám 35 rokov ale stále  počúvam že nemôžem ale ja chcem veľmi chcem posilňovať už len kvôli zdraviu  prosím poradte mi veľmi vas prosím Dakujem
Odpovědět
Dobrý den,

no ale s čím chcete poradit? Určitě jde posilovat i bez paže. Posilují a velmi úspěšně i vozíčkáři. Např. Daniel Minster.
Odpovědět
Dekuji Vám za odpoveď, rad by som chcel cvičiť hrudník a nohy, ale nepoznám žiadne cviky na hrudník a taktiež by som chcel nabrat na váhe a svalovej hmoty len neviem aké prípravky ako začiatočník by som mal užívať. S pozdravom  Džupina
Odpovědět
Dobrý večer, to ale bohužel po netu nevyřešíme. K tomu je potřeba jít do posilovny, najmout tam zkušeného trenéra, který s vámi projde cviky, vyzkouší, co půjde dělat a co nepůjde a na základě toho vám sestaví plán a naučí vás cvičit. To jinak, než praktickou ukázkou v reálné posilovně nejde řešit.
Odpovědět
Ďakujem za radu skúsim si najať trénera v posilovny díky
Odpovědět

[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)