Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kombinace produktů při tréninku
Dobrý den, vážení.

Nejčastěji absolvuji cyklo trénink na MTB po dobu 2,5 - 4 hod. ve středně těžkém terénu (celkové nastoupané metry v rámci jednoho tréninku cca 1 000 m). Cílem je nejen prodloužit dobu a intenzitu tohoto tréninku, ale i optimální proces "hubnutí" při tom.

Mám k dispozici Vaše produkty Thermogel® v balení á 80 g a Express Energy Gel Příchuť balení - 80 g. 
Můj dotaz zní : jaká je optimální kombinace užití těchto produktů, před, v průběhu a po tréninku ?
Je vůbec vhodné je kombinovat v rámci 1 tréninku ?

Pro doplnění uvádím, že jsem nadprůměrný "rekreační cyklista MTB" s nájezdem cca 2500 - 3000 km/rok, věk 58.

Děkuji za odpověď a s pozdravem
Ctibor Kocinger
Odpovědět
Dobrý den,

pokud to máte takto nastavené, ta kombinace je vhodná. Samozřejmě, trochu se to bije, protože Thermogel vám pomáhá spalovat tuk pomocí thermogeneze a vy tam v průběhu toho procesu pošlete cukry v podobě Expressu. Ale ten výdej je tak veliký, že by mohl spotřebovat tu doplněnou a přidanou energii, takže by to teoreticky mohlo fungovat.
Každopádně je jasné, že Thermogel dáte před tréninkem, Express během něj. Možná bych s ním počkal až na situace, kdy tu energii a nabuzení budete skutečně potřebovat. Po tréninku bych zvolil spíš dávku regenerační směsi HERO, nebo Regel. https://www.extrifit.cz/cs/eshop/kategor...pora-rustu
Odpovědět

[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)