Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problém
Zdravím Vás, je mi 29 let 197cm a 92kg. Používám produkty extrifit a to cfm 80, hero a elastor plus glutamin, vit., min, anitox., omega3, Q10, ženšen atd. jiných firem. Dávám běh 35min potom cvičím s vlastní váhou 40min nebo míčový sport 2h aktivně 4-5x týdně. Nikdy jsem stravu neřešil. Tři měsíce mám nastavené bílkoviny na cca 110g/den. Maximální dávka v porci je 30g. Jím hodně zeleniny ovoce, více druhů masa. Můj problém nastal nejspíš po požití hovězího více dnů. Momentálně trpím na plynatost a smrad, už zhruba měsíc Big Grin  Undecided Koupil jsem laktobacily, které užívám už týden a trochu se to zlepšilo avšak zdá se mi že po požití mléčných produktů možná proteinu se to vrací. Absolutně netrpím na průjem. Dá se tento problém řešit s Vámi nebo musím navštívit odborného lékaře (kterým moc nevěřím). Díky moc za odpověď jinak produkty extrifit jsem si moc oblíbil a chtěl bych pokračovat Vaši cestou.

Honza
Odpovědět
Dobrý den,

většinou se tyto potíže objevují při nadbytečném příjmu bílkovin. Ale to, jak se zdá, u vás nehrozí. Takže já bych vám doporučoval ty střeva prostě vyčistit tím, že si dáte 1-2 denní hladovku. Není to nic, co by se nedalo zvládnout, a ani výkonnost nijak nepadá. Hodně pijte, dejte trochu té zeleniny, ale klidně se obejdete i bez ní. Občas se to stane každému, tedy i mě a vždy to byl efektivnější postup než užívání všelijaké střevní mikroflory (i když ta může zabrat taky, samozřejmě) Poté se vraťte k příjmu potravy, zkuste ji nijak moc nekoplikovat a nemíchat příliš mnoho zdrojů. Tím případně můžete zjistit, že vám prostě něco nesedí. Pokud ty obtíže budou přetrvávat, obraťte se na lékaře.
Odpovědět
Díky moc, takže už tedy nejím :-) Bylo mi i poraděno si koupit peptibeef nebo beef peptides. Je možné, že pokud hladovka nezabere vyřadit mléčné produkty a zařadit některý z těchto ? Určitě bílkoviny potřebuji teď jsem je vcelku omezil a cítím se dost hůř právě. Poradil by jste nějak obecně co s tou stravou? Jestli mám tedy třeba určité dny jíst pouze třeba prsa zeleninu např. ve dvou dávkách. Potom třeba jen ryby, nebo jak jste to myslel, díky moc. Opravdu to vypadá na problémy po mléčných produktech, ale jak říkám nikdy jsem tyto problémy neměl.
Odpovědět
Ano, přesně tak. Jíst třeba jen hovězí bílkoviny, po 2-3 dnech kuřecí atd... Když si dáte ráno vejce, pak kuře, večer hovězí, těžko potom soudit, co vám dělá potíže strávit. Uvidite no. Já myslím, že pak to bude v pohodě. Tělo potřebuje občas trochu vyčistit a tohle je jeden ze způsobů, jak si o to řekne.
Odpovědět

[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)