Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CFM Instant Whey 80
#1
Ahoj,

mám pár dotazů k proteinu CFM Instant Whey 80.

Kolik laktózy obsahuje? Je to pouze stopové množství, jelikož se jedná o metody výroby proteinu CFM? Je tento protein bez "éček"?

A poslední dotaz. Protein obsahuje 75g bílkovin na 100g, tzn. stupeň mikrofiltrace je nižší nebo je do tohoto proteinu přidáván cukr či již zmíněná "éčka"?


Díky.
Odpovědět
#2
Dobrý den,

množství laktózy je 1,2 gramu v odměrce (30g)
Co se týká složení, tedy i různých přidaných látek, tak se pyšníme tím, že jako jedna z mála firem na trhu uvádíme naprosto transparentní složení výrobku nad rámec legislativních povinností. Tzn, jakákoliv přidaná látka v produktu se objeví napsaná na etiketě, resp. zde na webu ve složení produktu. A pozor! Dokonce je tento popis rozdílný i v jednotlivých příchutích, což je skutečně výjimka. Čili složení např. čokoládového CFM je zde:
nstantní syrovátkový proteinový koncentrát vyrobený metodou CFM - tvoří 100 % obsahu bílkovin výrobku (obsah bílkovinných frakcí: beta laktoglobulin 43 - 48 %, alfa laktalbumin 14 - 18 %, glykomakropeptidy 24 - 28 %, imunoglobulin G 1 - 3 %, bovinní sérový albumin 1 - 2 %, laktoferin méně než 1 %), komplex 7 enzymů: papain, alfa amyláza, bromelain, laktáza, celuláza, neutrální proteáza, lipáza
Přídatné látky (sestupně): odtučněné kakao, aroma, xanthan a guma guar (stabilizátor, zahušťovadlo), steviol-glykosidy (sladidlo z rostliny stévie – přírodního původu), sukralóza (sladidlo), annato (přírodní barvivo), sójový lecitin 0,38 % (pro instantizaci)
Odpovědět


[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)