Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sacharidové vlny
#1
jak se využívají sacharidové vlny ? co to je a k čemu vlastně ? díky
Odpovědět
#2
Dobrý den,

to není na krátkou odpověď a tak vám posílám odkaz na článek, který se tím zabývá. https://www.extrifit.cz/cs/blog/clanok/dietni-rezimy-
Odpovědět
#3
nejde mi načíst - ukazuje se jen --- 404
UUUPS,
STRÁNKA, KTEROU SE POKOUŠÍTE NAČÍST, BOHUŽEL NEEXISTUJE.
PŘEJDĚTE BUĎ NA DOMOVSKOU STRÁNKU NEBO NA NĚKTEROU POLOŽKU Z MENU.

nemáte ještě jiný odkaz , děkuji
Odpovědět
#4
No jo, to je divný, že ten odkaz nefunguje. Tak napište do googlu Dietní režimy extrifit. Takhle se to tam objeví hned jako první.
Odpovědět
#5
To se děje protože při kliknutí na odkaz se nepředá do adresního řádku prohlížeče pomlčka na konci. Má černou barvu místo červený. Už jsem to tu viděl i jinde v diskusi.
Odpovědět
#6
Abinka píše:Folis píše:Tak oba druhy jsem již vyzkoušel mnohokrát, každá má něco do sebe:
- CKD je vhodnější "do terénu", tzn. můžeš v pohodě jíst pravidelně kdekoliv, žádné chystání, vyváření apod. Takže je praktičejší, než vlny. Po zdravotní stránce těžko říct každý říká to a to, ale pokud si občas dáš řekněme na měsíc CKD a zařadiš k ní i nějaké zdravé tuky ne jíst pořád jen uzeniny apod., tak si myslím, že se to tak nezdravé zase nebude. Pocit u této diety, podle toho co jsem četl, tak je to silně individuální já jsem se např. cítil dobře, výhoda je i to, že nemáš tolik hlad žádné cukry, žádný inzulín = žádný hlad. Také je dobré, že v podstatě nemusíš mít žádno suplementaci. Co se týče rychlosti úbytku tuku, tak v tom CKD nemá konkurenci.
- U vln je zase nevýhoda, že musíš vše počítat. Takže není tak praktická jak CKD. Co se týče úbytku síly a hmoty, zpomalení metabolismu apod., tak každá kaloricky deficitní dieta pokud se jede dlouho a naturálně, ti chtě nechtě svaly a síla ubdudou vhodným tréninkem a vhodmou dietou se to dá jen co nejvíce zmírnit.
Odpovědět


[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)